Hizmetlerimiz hakkında

Ekibimiz tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır.

Tüm Hizmetlerimiz

Türkiye’de başta vergisiz otomobil, misafir araç, yabancıdan yabancıya araba, mavi plaka otomobil, Taxfreecar®, geçici ithal oto olarak çeşitli adlarda anılan araçların bilumum hizmetleri ve otomobil gümrük işlemleri, araç lojistiği konusunda ihtisas olmuş 1993 Yılından beri T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yetki ve denetimleri ve yüzlerce kurumsal referans dahilinde aşağıda sıralamış olduğumuz araç gümrüklemesi ve lojistiği hizmet dallarını, tek çatı altında İstanbul - Köln - Florida çözüm ortaklarımız ile güvenle hizmet vermekteyiz. 32 yıllık geçmişimiz bunun yegâne kanıtıdır.

Alışveriş Yapın, Finanse Edin ve Arabanızı Satın Alın

En büyük araba bayilerinden birini geziyorsunuz! İstanbul ve Köln'de. Bugün bizi ziyaret edin.
Şirket Kültürü
Kurumsal bir kültüre sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.
Kurumsallık
Açık ve net olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız. Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.
Uzmanlık
Bütün personellerimiz alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde dört ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.
Doğru İnisiyatif
Uyguladığımız her karar bir iş gerekçesine bağlıdır. İşimiz gereği daha fazla öğrenir ve bu öğrendiklerimizi hizmetlerimizde uygularız.
Hizmetlerimizden fayda sağlayın.
Online galerilerimizde kesinlikle gönlünüze göre bir araba var!

Bir grup şirketi olan 9Ekim Grup’un Taxfreecar departmanı, gümrük müşavirlik hizmetleri ve yabancı konsolosluk ve elçiliklere özgü uzmanlık gerektiren araç lojistiği hizmetlerimiz başlığı altında detaylı olarak inceleyebileceğiniz çok geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. ve Türkiye’deki şirketler.

Taxfreecar® satın almak için doğru yerdesiniz!

Türkiye’de çalışma izni bulunan yabancılar, yabancı uyruklu öğrenciler, Türkiye’de ikamet eden yabancı emekliler, diplomatik kişiler, Türkiye’ye ilk gelişlerinde yanlarında getirdikleri veya Taxfreecar® olarak satın aldıkları araçlarını (otomobil, minibüs, motosiklet) satabilirler. Türkiye’den başka bir yabancıya taxfreecar.net üzerinden kolayca.

0

Yılı aşkın

İş tecrübesi

0
Uzman
0 k
Yapılan hizmet
0
Farklı lokasyon
Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. Şartlar ve Koşullar