Hizmetlerimiz hakkında

Ekibimiz tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır.

Tüm Hizmetlerimiz
Türkiye’de başta vergisiz otomobil, misafir araç, yabancıdan yabancıya araba, mavi plaka otomobil, Taxfreecar®, geçici ithal oto olarak çeşitli adlarda anılan araçların bilumum hizmetleri ve otomobil gümrük işlemleri, araç lojistiği konusunda ihtisas olmuş 1993 Yılından beri T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yetki ve denetimleri ve yüzlerce kurumsal referans dahilinde aşağıda sıralamış olduğumuz araç gümrüklemesi ve lojistiği hizmet dallarını, tek çatı altında İstanbul – Köln – Florida çözüm ortaklarımız ile güvenle hizmet vermekteyiz. 32 yıllık geçmişimiz bunun yegâne kanıtıdır.

Türkiye'de Araç Lojistik ve Gümrükleme Hizmetlerinde 32.yıl

Araç Gümrüklemesi ve Lojistik Konusunda Türkiye'de 50'ye Yakın Ana Başlık Altında Hizmet Sunan Deneyimli Tek Firma
Şirket Kültürü ve Misyonu
Yurtiçi ve yurtdışında 1993 yılından beri sunmuş olduğumuz Araç Gümrük Müşavirliği ve Lojistik hizmetlerinde Türkiye’de en güvenilir ve en verimli çözümler sunarak müşterilerimiz için değer ve farklılık yaratmalarına yardımcı olmak, hizmet kalitesinden ödün vermeyerek, kazanılan güvenilirlik ve saygınlığı devam ettirerek, konusunda bir numaralı tercihi olmaya devam etmektir.
Kurumsallık
Açık ve net olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların ve Gümrük Mevzuatı dışına çıkmayız. Deneyimli Gümrük Müşavir personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve çözümsel yaklaşımlar ışığında kurumsal hizmet veririz.
Uzmanlık
Bütün personellerimiz alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde Bünyemizde sektördeki en tecrübeli, yabancı dil bilen uzman gümrük müşaviri ve gümrük müşavir yardımcıları ve Avukatlar görev yapıyor. Bölge ve ofislerimizdeki gümrük müşavirleri ve merkezimizde bulunan mevzuat departmanı ile tüm firmalarımıza özel gümrük danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
Kalite Politikamız
9ekim Global Oto Lojistik olarak;
Sektöründe öncü ve lider kuruluş olan şirketimizin konumunu sürekli gelişim ve iyileştirme yaklaşımı ile korumayı,
Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak beklentilerinin de ötesinde hizmet verme anlayışını benimsemeyi,
Müşteri odaklı çalışarak, müşterilerimizin memnuniyetini daima öncelikli hedefimiz olarak belirleyerek en üst seviyede tutmayı,
Zamanında, hatasız ve uluslararası standartlarda ürettiğimiz hizmetlerimizde 9ekim Grup kalitesi ile çalışmayı ve bu kaliteyi sürekli olarak daha iyiye götürme anlayışına sahip olmayı taahhüt ederiz.
Hizmetlerimizden fayda sağlayın.
Online galerilerimizde kesinlikle gönlünüze göre bir araba var!

Bir grup şirketi olan 9Ekim Grup’un Taxfreecar departmanı, gümrük müşavirlik hizmetleri ve yabancı konsolosluk ve elçiliklere özgü uzmanlık gerektiren araç lojistiği hizmetlerimiz başlığı altında detaylı olarak inceleyebileceğiniz çok geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. ve Türkiye’deki şirketler.

Taxfreecar® satın almak için doğru yerdesiniz!

Türkiye’de çalışma izni bulunan yabancılar, yabancı uyruklu öğrenciler, Türkiye’de ikamet eden yabancı emekliler, diplomatik kişiler, Türkiye’ye ilk gelişlerinde yanlarında getirdikleri veya Taxfreecar® olarak satın aldıkları araçlarını (otomobil, minibüs, motosiklet) satabilirler. Türkiye’den başka bir yabancıya taxfreecar.net üzerinden kolayca.

0

Yılı aşkın

İş tecrübesi

0
Uzman
0 k
Yapılan hizmet
0
Farklı lokasyon

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish