Uluslararası 2 Yıl Süreli Turistik Araç Nakliye Lojistiği

Uluslararası 2 Yıl Süreli Turistik Araç Nakliye Lojistiği

Uluslararası 2 Yıl Süreli Turistik Araç Nakliye Lojistiği

Yurt dışında ikamet eden, diğer bir değişle yurtdışında 1 yıl içerisinde 185 gün yurt dışında yaşamış olan kişiler yurt dışında ikamet yerlerinde adlarına kayıtlı arabalarını turistik kolaylıklar kapsamında geçici olarak Türkiye’ye getirebilirler. Bu durumda Araç 730 gün süre ile yabancı plaka ile Türkiye’de kalabilir.

  • Başta yurt dışında gurbetçilerin ve Türkiye’de oturum iznine sahip yabancıların tercih ettiği bu rejim dahilinde bulunan yabancı plakalı otomobillerin yurt dışından Gemi, Tır, RO-RO acil olan durumlarda uçakla uluslararası Araç nakliyesine ait anahtar teslim lojistik dahilinde  araçlarının kapıdan kapıya teslimine ait tüm gümrük ve lojistik süreçlerini adlarına yürütüyoruz.
  • Almanya Köln ve Amerika Miami çözüm ofislerimiz vasıtası ile, zahmetsizce basta gurbetçilerin  yurt dışında bulunan arabalarını Türkiye turistik kolaylıklar kanunu hükmünde   ( eski ismi  triptik ) Türkiye’ye yurt dışından araç getirilmesi veya tatilini sonlandıran gurbetçilerin tekrar turistik kolaylıklardan gelen araçlarının Türkiye’den çıkış  işlemlerini adlarına yapıyor ve tüm lojistik süreçleri profesyonelce yürütüyoruz.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish