Yurtdışından Özel Sipariş Araç Tedariki

Yurtdışından Özel Sipariş Araç Tedariki

Yurtdışından Özel Sipariş Araç Tedariki

Türkiye’de çalışma izni olan yabancılar, Türk vatandaşlığından ayrılıp Mavi Kart sahibi kişiler, yabancı öğrenciler, orijinal yabancı emekliler, diplomatlar ya da yabancı sporcular kuruluşumuz olan 1993 tarihinden günümüze kadar 9Ekim Grup güvencesiyle TaxFreeCar hizmeti aldı.

Özel bir araba istiyorum diyorsanız:

Ferrari, Porsche, Lamborghini vb. spor exsotic otomobil ya da diğer lüks araçlardan almak istiyorsanız ve taxfreecar.net araç listesi stoklarında yoksa Almanya’daki Uzman Tax Free Car Araç Alış kadromuz devreye girerek, talep ettiğiniz aracı en uygun şartlarda Almanya’da bulunan ilgili markalı aracın bayilerinden temin eder. Almanya’dan sizin adınıza ihracat faturası kesilerek İstanbul merkezinde yapılan sözleşme garantisi dahilinde istediğiniz adrese teslim edilir.

Avrupa stoklarından seçilerek sözleşme dahilinde satın alınan araçların teslimat süresi 10-15 işgünüdür. Firmamız bugüne kadar Türkiye’deki birçok yabancı sermayeli firmanın yönetici ve yabancı sporcu ve Türkiye’de futbol oynayan yabancı futbolcuların araçlarını bu yolla güvenle ve sorunsuzca temin etmiştir.

Öncelikle Türkiye ve Avrupa stoklarımızda istediğiniz aracı sitemizin DETAYLI ARAÇ ARAMA fonksiyonunu kullanarak aramanızı öneririz. Buradan bir sonuç alamazsanız bizimle temasa geçerek sizin için özel araç seçeceğimizi kullanabilirsiniz.

Yurtdışından kendi yapacağınız konfigürasyon dahilinde ön sipariş ile;

Yurtdışından hayalinizdeki aracı kendiniz tasarlayın: Ön sipariş ile satın almak istediğiniz hayalinizdeki aracı Konfigüratör Tasarla ile aklınızdaki mavi plaka aracın modelini konfigüratörde oluşturun ve tasarlamış olduğunuz aracın sadece konfigürasyon numarasını bize iletin, gerisi bizde!

Adınıza konfigürasyon dahilindeki ön siparişi gerçek siparişe dönüştürerek yurtdışı siparişinizi tamamlayıp A’dan-Z’ye tüm araç alım, yurtdışı ve yurtiçi gümrükleme, kayıt-tescil ve lojistik işlemlerini gerçekleştirip mavi plaka misafir arıcınızı kapıya teslim olarak size ulaştırıyoruz. Türkiye’de mevcut BMW, PORSCHE, MERCEDES-BENZ, AUDI, FERRARI, LAMBORGHINI gibi lüks markalı araçların ana bayilerinde vergisiz araç satışı 1997 senesinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yasaklanmıştır. O Tarihe kadar birçok yabancı markalı (Borusan, Doğuş Otomotiv) gibi firmaların yabancıdan yabancıya misafir araç işlemleri çözüm ortağı firması olarak yapan 9Ekim Group, Türkiye’de yaşayan expat yabancılara 35 yılık 9Ekim Group güvencesi ve Türkiye’de mevcut ana bayilerin garantisi dahilinde birçok markanın araçlarını ön sipariş ile adlarına vergisiz olarak ithal ederek kapıdan kapıya teslim ederek bu açığı kapatmıştır.

Stoklarınızda olmayan araç istiyorum ne yapmalıyım?

Sitemizde yayınlanan satılık araçlar içinde bulamadığınız araçlar için DETAYLI ARAÇ ARAMA butonuna tıklayarak taxfreecar.net sitesinde ulaştığınız Sipariş Formu’na aradığınız 2.el veya sıfır aracın özelliklerini girdikten sonra aradığınız aracın stokta olup olmadığını görebilirsiniz.

Talep ettiğiniz ve sitenin temin ettiği ya da önerdiği araç yurtdışı stoklarından temin edilen bir araç ise sizin adınıza Almanya’dan ihracat faturası kesilerek İstanbul merkezince düzenlenen sözleşme garantisi dahilinde 10-15 iş gününde anahtar teslim olarak adresinize teslim edilir.

Firmamız Türkiye’deki birçok yabancı firmanın yöneticilerinin araçlarını sorunsuz bir şekilde teslim etti.

Konu ile ilgili bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz

    Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
    Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
    Şartlar ve Koşullar
    DMCA.com Protection Status
    tr_TRTurkish