Uluslararası Araç Sigortası

Uluslararası Araç Sigortası

Uluslararası Araç Sigortası

Nakliyat Sigortaları; nakliye aracı ile arabanızın taşınması sırasında, söz konusu arabanızın  fiziki zarara uğramasına karşılık birtakım teminatlar sunan sigortalardır. Kamyon, tren, gemi, uçak gibi araçlar vasıtasıyla taşınan mallar; yaşanan bir olumsuzluğa bağlı olarak fiziken zarar gördüğü takdirde, sigorta poliçesinde yer alan teminatlar dahilinde söz konusu mağduriyet giderilir. Tır ile yapılan Uluslararası araç taşımasında her ne kadar CMR Sigortaları,

Uluslararası araba taşımalarında , teminat altında olsa dahi bu sigorta şeklinde oluşan hasarın bir kısmını tanzim eder ancak tavsiyemiz CMR sigortaları beraberinde mutlaka Uluslararası araç nakliye sigortasının aynı zamanda yapılmasını  tavsiye ediyoruz.

Araç sigortası konusunda bize mutlaka danışınız. Uzmanlarımız size en iyi çözüm yolunu sunacaktır.

Firmamız Anadolu sigorta ve AXA Sigorta, ALLİANCE  A grubu acentesi çözüm ortağıdır.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish