Antika Land Rover Defender Gümrük ve Nakliye (ABD – Kanada)

Antika Land Rover Defender Gümrük ve Nakliye (ABD – Kanada)

Antika Land Rover Defender Gümrük ve Nakliye (ABD – Kanada)

9ekim group firmamız bağlı www.buydefender.com resmi sitesi ile hizmet veren kurumumuz Türkiye de kendi atölyelerinde satın almış oldukları antika Landrover araçları restorasyon yapıp Amerika ve kanada oto pazarına satışa sunmuş ve bizzat bu araçların Amerika’ya ve Kanada’ya ihracatlarında oluşan tüm Lojistik süreçleri kendi bünyelerinde yönetmiştir.

Türkiye de Antika Land Rover ihracatı ve yurt içi gerekse yurt dışı gümrükleme işlemlerinde engin bir tecrübe ve deneyime mütevellit rakipsizdir.

  • Türkiye’den Amerika’da satılmak üzere tedarik edilen Land Rover Defender araç Sorunsuzca Amerika’da adresime nasıl ulaşır?
  • Amerika’da Antika Land Rover Defender 110 gümrük işlemleri konusunda deneyimli gümrükleme firması kimdir ?
  • Türkiye’den Amerika veya Kanada da adıma olan şirkete ben Türkiye’de olmadan nasıl ihraç işlemlerini yapacağım
  • Antika Land Rover Defender araçların Türkiye ve yurtdışı gümrüklerinden sorunsuzca geçebilmesi için araçlarda olması gereken belge ve özellikler nelerdir ?
  • Amerika’ya mevcut durumda ortalama 12.000 usd ye giden nakliye fiyatları ile haricinde daha ucuz bir nakliye şekli var mı ?
  • Almanya ve Avrupa ülkelerine Türkiye’den satın aldığım Antika Land Rover Defender 110 aracı nasıl getireceğim ve Almanya’da gümrükleme işlemleri nasıl olacak?
  • Amerika veya yurt dışına gidecek Antika Land Rover Defender 300 araçlarda Türkiye’den istenen belgeler nedir ?

Bu ve bunun gibi yüzlerce sorunun cevabını bilen 9ekim antika Defender lojistiği ve kapıdan kapıya teslim konusunda Türkiye’nin en uzman ve rakibi olmayan ve bir çok referansa ve Floridada şubesi olan tek lojistik firmasıdır. Antika Land Rover Defender araçların Türkiye  den  yurt dışına gümrükleme ve başta ABD ye ve Kanada’ya uluslararası nakliyesi konusunda Türkiyenin en deneyimli ve bilgiye sahip Gümrük müşavirlik ve lojistik firmasıyız .

Türkiye’de ucuz fiyata satılan antika Defender araçların restorasyonu konusunda da firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish