Mavi Plaka Konsolosluk Satış ve Turing İşlemleri

Mavi Plaka Konsolosluk Satış ve Turing İşlemleri

Mavi Plaka Konsolosluk Satış ve Turing İşlemleri

Türkiye’den bir yabancıdan satın alınacak mavi plakalı bir aracın mavi plakalı araç satın alma hakkı olan bir yabancıya satışı Türkiye’de sadece mevcut konsolosluklarda olmaktadır. Ancak başta Almanya, Ukrayna, Türkmenistan, Kırgızistan, Bulgaristan vb. konsolosluklar bu satış işlemlerini yapmamaktadır. Bu konuda firmamız araç satışlarını yabancıdan yabancıya şeklinde çözümleyerek aracın satışına yardımcı olmaktadır. Misafir araç gümrükleme

Turing otomotiv derneği kurumuna veya TURİNG otomotiv kurumuna depozitonun yatırılması tercih edilmediğinde gümrük idaresine güvence teminat bedeli yatırma şansı kanunen mevcuttur. İster Turing istenir gümrük idaresine yatırılacak teminat bedelin hesaplanması, teminat mektubunun sorunsuzca alacağı popüler bankanın önerilmesi ve ilerleyen zamanda Türkiye’de ilişiği kesilen mavi plaka aracın yabancı expat adına iadesi konusunda vekaleten sorunsuzca hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish