Yabancıya mavi plakalı araç nakliye ve lojistik hizmetleri

Yabancıya mavi plakalı araç nakliye ve lojistik hizmetleri

Yabancıya mavi plakalı araç nakliye ve lojistik hizmetleri

Türkiye’de yaşayan veya yaşamayı düşünen ve mavi plaka araba alma hakkı bulunan yabancı kişilerin yurt dışından araba getirmek için yurt dışında bulunan araçlarını kapıdan kapıya lojistik sistemiz ile hatasız şekilde Türkiye ye getiriyor veya Türkiye’den yurt dışında bulunan adreslerine Türkiye’den araç ihracat gümrüklemesi ile yılların deneyimi dahilinde lojistik hizmeti sunuyoruz.

Almanya KÖLN ve Amerika Florida, Türkiye İstanbul lokasyonunda bulunan ofislerimiz ve Almanya ve Amerika da ve Türkiye’de bulunan araç depolama birimleri ile sorunsuz hizmet almaktadırlar.

Almanya Köln ve Amerika Florida temsilciliklerimiz ile güvenle ve huzurla yurtdışında bulunan aracınız özel kapalı kasa tır veya gemi konteynır yolu ve talep halinde uçak ile araç nakliye hizmetini anahtar teslim olarak sunar.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish