Türkiye’den Araç İhracat ve Transit Gümrüklemesi

Türkiye’den Araç İhracat ve Transit Gümrüklemesi

Türkiye’den Araç İhracat ve Transit Gümrüklemesi

Türkiye’den 2. El kullanılmış veya yeni sıfır bayilerden satın almış olduğunuz  araçları yurt dışında dilediğiniz Ülkeye otomobilleri ihraç edebilirisiniz .

Türkiye’den sadece son 1 yıl içerisinde Otokar firmasının Range Rover lisansı ile ürettiği 4×4 arazi tipi Range Rover  Defender marka antika statüsünde bulunan araçlardan Türkiye’den restorasyon yapılarak yüzlerce araç Amerika’ya ihraç edilmiştir. Özellikle yurt dışına Range Rover Defender 110 araçların ihracat ve gümrükleme ve lojistik hizmetleri konusunda yüksek bilgi ve deneyime sahibiz.

Aynı zamanda Amerika’dan açık artırmadan satın alınan araçları  Türkiye üzerinden Transit işlemleri dahilinde dünyanın tüm ülkelerine otomobil ihracat transit işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Türkiye’den otomobil  satın alıp yurt dışına götürmek isteyen bir kişi veya firma ne yapması lazım ? 

Bu konuda sizin yapmanız gereken sadece aracı beğenmek ve ister aracı yurt dışında iseniz yurt dışında iseniz firmamız bünyesinde bulunan Escrow bölümü ile adınıza aracı satın alır ve Gümrükleme ve Lojistik süreçlerini bizzat kendi bünyesinde uzman personeli ile yöneterek, Türkiye’den aracınız kapı teslim lojistik modeli ile teslim ederiz.

Yurt dışına Güvenle firmamız aracılığı ile otomobilinizi dilediğiniz ülkeye Türkiye’den ihraç için 32 yıllık deneyime sahip tek Gümrük müşavirliği firmasıyız.

Aynı zamanda Dubai, katar, Kuveyt gibi transit ticaret rejimi çerçevesinde gelen Lüks ve egzotik araçları, Türkiye’den transit arabaları dünyanın her ülkesine Uluslararası araç nakliyesi çerçevesinde T1 araç transit gümrükleme işlemlerini yapıp ihraç ediyoruz.

Transit işlemleri DENİZ ve kara yolu ayrıca RORO ile başarılı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Özellikle Rusya federasyonu ülkelerine (Kazakistan ,Kırgızistan ,Belarus ve Amerika , Almanya) gibi ülkelere dünyanın bir çok ülkesinden gelen LÜX ve egzotik araçların Transit olarak 3.ülkelere ihracat transit T1 işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca Türkiye’ye tamir, boyama ve tadilat restorasyon  için gelen araçların vergi ödemeden yasal gümrük kanunları çerçevesinde önce ithal edip akabinde işlem gördükten sonra Dünyanın her yerine otomobilleri ihraç ederek ülke Ekonomisine katkıda bulunmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish