Türkiye’den Otomobil İhracat Hizmetleri

Türkiye’den Otomobil İhracat Hizmetleri

Türkiye’den Otomobil İhracat Hizmetleri

Türkiye’de 25 yaş altı Antika statüsünde olan, başta Land Rover Defender gibi araçların fiyatları yurtdışı araç pazarları ile kıyaslandığında Türkiye’nin daha ucuz olduğu görülecektir.

Diğer tarafta Türkiye’de bazı dünya markaları araçlar    ( Honda, Fiat, VW Transporter, Mercedes Vito vb )  zaman zaman  oluşan  yabancı döviz dalgalanmaları sonucu, uygun ihracat fiyatları ile Dünyanın bir çok ülkesine Türkiye’den otomobil ihracatı gerçekleştirilmektedir.

Yurt dışından Türkiye’deki antika araç satışı yapan internet sitelerinden  ( www.sahibinden.com veya www.arabam.com ,www.buydefender.com vs ) beğenilerek satın alınan antika araçlar veya Türkiye’deki bayilerden ihracat yapılmak üzere vergisiz satın alınan sıfır km yeni araçları   yurt dışında talep edilen dünyanın her ülkesine ihracat işlemleri, ihracat gümrükleme ve Lojistik işlemlerini başarılı bir şeklide 32 yıllık firmamız garantisi ile yapmaktayız.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish