Mavi Plaka Araç Hizmetleri

Mavi Plaka Araç Hizmetleri

Mavi Plaka Araç Hizmetleri

Türkiye'de 1993 yılından beri T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yetki ve izinleri ile Türkiye'de çalışma izni olan Expatlara, yabancı emeklilere, mavi karta sahip yabancılara ve yabancı öğrencilere mavi plaka olarak adlandırılan vergisiz araçların gümrükleme, tescil ve yabancıdan yabancıya araba satış konusunda kurumsal hizmet vermekteyiz.

Taxfreecar.net Referansları ve firma ciddiyeti ile bu konuda Türkiye’de liderdir.

Taxfreecar, mavi plaka, yabancıdan yabancıya araba, vergisiz oto, misafir araç, geçici ithal araç, mavi karne araba, turing teminatı araç kelimeleri, hepsi Türkiye’de yabancıların vergisiz olarak kullanabileceği otomobillere verilen genel addır.

Türkiye’ye çalışmak için gelmiş olan, “Expat” olarak tanımlanan yabancı uyruklu kişi misiniz?

Türkiye’de yıllar önce Türk vatandaşlığından çıkıp mavi karta sahip yabancı mısınız?

Yurtdışından emekli olmuş Türkiye’de Göçler İdaresi’nden alınmış ikamet izni ile kalan orijinal yabancı emekli olup emeklilik hayatınızı Türkiye’de yaşamak ve özellikle Alanya, Kaş, Antalya, İstanbul, Marmaris, Bodrum, Çeşme gibi şehirlere yerleşmek mi istiyorsunuz?

Türkiye’ye yurtdışından Türk üniversitelerinde okumak için gelmiş bulunan yabancı öğrenci misiniz?

Yukarıda sıraladığımız başlıca statüde olup Türkiye’de kısıtlı süreli yabancı plakalı araba kullanmak istemiyor ve yurtdışında sahibi olduğunuz arabanızı Türkiye’de vergisiz olarak Türk plaka ile sınırsız sürede kullanmak veya yeni bir araç satın alıp Türk plaka ile kullanmak ve her 2 yılda bir Türkiye’den yabancı plakalı arabanız ile hem siz hem de arabanızın 6 ay yurtdışında bulunması koşulu size uygun olmadığı ve ayrıca yabancı plakalı aracı özel şoförünüz ve aile bireylerinin kullanımı yasak olduğu için vergisiz (mavi plakalı) araç kullanmak istiyorsunuz ve bu konuda vergisiz otomobil satış veya A-Z’ye yabancıdan yabancıya araba gümrük, kayıt, tescil ve lojistik işlemler konusunda;

 • Güvenilir,
 • Kurumsal,
 • Sizi ve firmanızı dolandırmayacak, adli sicil kayıtları olmayan ve piyasada bu konuda duyumları olmayan,
 • Uzun yıllar sadece yabancıdan yabancıya araç hizmetleri konusunda deneyimli,
 • Türkiye hükümetince verilmiş yetki ve izin belgeleri olan,
 • C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığından gümrük müşavirlik belge ve izinleri dahilinde sizi ve firmanızı temsile yetkili olan,
 • Sözlü ve yazılı kurumsal firma ve Türkiye’de bilindik yabancı kişi referansı sahibi,
 • Türkiye Ticaret Odası’nda uzun yıllar sadece bu işi yaptığını tasdik eden sicil kaydına sahip,
 • Gerektiği durumda kâr zarar ve bilançolarını sunabilen,
 • Yurtdışında şubeleri olan,
 • Birçok yabancı dile hâkim uzman ve kurum içinde en az 15 / 20 geçmişi olan deneyimli personele sahip,
 • Sorunsuzca ve çözümsel olarak hizmet sunacak…

Ve yan tarafta sıraladığımız tüm hizmetleri aynı firma çatısı altında sunan bir firma arayışınız için 1993’den beri mavi plaka Taxfreecar alanında Türkiye’de yaşayan veya yaşayacak ve profesyonelce hizmet isteyen yabancı kişi ve firmaların yanındayız.

Mavi plaka, misafir plaka araç, yabancıdan yabancıya araba, Taxfreecar hizmetlerimiz için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

444 12 17

Sizin için mutlaka bir çözüm ve hizmetimiz var…

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish