Araç Satın Alma Garantörlük Hizmeti

Araç Satın Alma Garantörlük Hizmeti

Araç Satın Alma Garantörlük Hizmeti
26 Ekim 2022

Yurt dışında yaşıyorsunuz ve Türkiye de www.sahibinden.com, www.taxfreecar.net, www.arabam.com, www.buydefender.com gibi Türkiye’nin önde gelen dijital ortamda araç satış sitelerinde beğendiğiniz otomobili veya motosikleti satın almak istiyorsunuz ancak bu konuda aracı satan kişiyi, firmayı tanımıyorsunuz ve aynı zamanda iletişim sorunu var !

Araç resimlerde görüldüğü gibi mi?

Aracı size satacak kişi veya firma, dolandırıcı mı?

Satın almayı düşündüğünüz araç hırsızlık aracı mı?

Aracın parasını ödediniz, satın aldığınız aracı yurt dışına size kim gönderecek ve gümrükleme işlemlerini kim yapacak?

Yurt dışına nakliye organizasyonunu kim yapacak?

Sadece internette gördüğünüz arac fotoğraflarına istinaden para ödediniz peki sizden kilometrelerce uzakta havale yöntemiyle satın aldığınız aracı teslim edeceklerimi?

Firmamız yurt dışında yıllardır uygulanan emanet ve garantörlük hizmetini Türkiye’de ilk kez Antika Land Rover defender marka araçların Amerika’daki müşterilerin Türkiyedeki web sitelerinden beğendikleri araçlar üzerinde bu hizmeti sunmaya başlamış ileriki yıllarda tüm araçlarda ve motosikletlerde bu hizmeti vermeye başlamışlardır .

Siz yurt dışından Türkiye’deki internet sitelerinden hayalinizdeki uygun fiyatlı arabayı bulun 9ekim sizi güven çemberine alıp  aracı sizin adınıza satın alıp ödemesini yapıp size ulaştırsın .

 

Verilen Hizmetin İçeriği ;

  • Yurt dışından beğenilen aracın yerinde ön incelemesinin yapılması ve detaylı güncel resim video çekimlerinin müşteriye gönderilmesi.
  • Satıcı firma ve kişi hakkında ön güvenlik bilgisi araştırması ( emekli polis müdürleri personelimiz ile )
  • Talep halinde profesyonel expertiz
  • Beğenilen aracın satışının noterden satışının müşteri adına yapılması ve akabinde güvenle ödemenin yapılması.
  • Yurt dışı nakliye organizasyonu ve Türkiye’den ihracat formatiflerinin yerine getirilmesi
  • Talep halinde araç üzerinde mevcut eksikliklerin giderilmesi, tamir ,tadilat ve dilediğiniz ekstra aksesuar takılması .

Siz rahatça uyuyun biz adınıza Türkiye’den araç satış sitelerinden tedarik ettiğiniz aracı güvenle ve dolandırılmadan 32 Yıllık geçmişe sahip firmamız garantisi altında teslim edelim.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish