Türkiye’de Araç Boya, Tadilat ve Restorasyon

Türkiye’de Araç Boya, Tadilat ve Restorasyon

Türkiye’de Araç Boya, Tadilat ve Restorasyon
26 Ekim 2022

Avrupa’daki ve Amerika’daki  gurbetçiler veya Türkiyeden basta Land Rover Defender 110 gibi antika araç satın alan yurt dışında yaşayan  kişi ve firmalar Türkiye’de  parça ve işçilik ücretlerinin düşük olmasının ve Türkiyede iyi bir işçilik sunulmasından dolayı araçlarının restorasyonu için Türkiyede satın aldıkları veya restorasyon için firmamız www.9carlogistics.com ile  Türkiye’ye getirdikleri araçlarını, firmamızın önerdiği ve bizzat yıllardır çalıştığımız   Türk ustalara emanet ediyor.

Gurbetçiler ve yurt dışında ikamet eden yabancı firma ve kişiler araçlarının onarım ve bakımını, ilave aksesuar tercihlerini Türkiye’den yana kullanıyorlar.

Grup firmamız www.buydefender.com vasıtası ile Türkiyede araç boyama, döşeme, kaporta, elektrik ve bir çok aksesuar firmasını tanımakta olup bu konuda ki taleplerinizde çözüm üretip yardımcı olmaktayız .

Zira firmamız diğer bölümü www.buydefender.com   özellikle Land Rover Defender 110 konusunda ki bakım onarım ve tadilatı konusunda sahip olduğu garaj sayesinde ve çözüm ortakları ile başarılı şekilde destek vermektedir. Türkiye’den ihracat için satın alınan veya Türkiye’ye tamir ve tadilat ve restorasyon için gelen aracın Türkiye gelişinde veya Türkiyeden ihracatı bölümünde kapı teslim lojistik çözümleri sunar.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish