Antika Araç ve Yeni Araba Gümrükleme

Antika Araç ve Yeni Araba Gümrükleme

Antika Araç ve Yeni Araba Gümrükleme

Türkiye’de birçok 25 yaş altı Antika statüsünde olan, başta Land Rover Defender gibi araçların fiyatları Dünya pazarlarına göre daha uygundur .

Aynı zamanda Türkiye’de üretilen bazı dünya markaları araçlar ( Honda,Fiat,VW ,Transporter,vb ) zaman zaman oluşan büyük döviz dalgalanmaları sonucu çok uygun ihracat fiyatları ile Dünyanın bir çok ülkesine Türkiye’den otomobil ihracatı gerçekleştirilmektedir.

Yurt dışından Türkiye’deki antika araç satışı yapan internet sitelerinden satın alınan antika araçlar ve Türkiye’deki bayilerden ihracat yapılmak üzere vergi ödemeden satın alınan araçları   yurt dışında talep edilen dünyanın her ülkesine ihracat gümrükleme ve Lojistik işlemlerini başarılı bir şeklide 32 yıllık firmamız garantisi ile yapmaktayız.

 

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish