Üyeliklerimiz

Eşya Taşıma, Taşımacılık ve Gümrük Müşavirliği sektörlerindeki Üyeliklerimiz ve Taşımacılık Dernekleri:

OiB - Üye

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB); 1991 yılında, Uludağ Taşıt Araçları ve Yan Sanayi İhracatçıları Birliği (UTAYSİB) adıyla, 246 üye ve 163 milyon dolar ihracat ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (UİB) bünyesinde Bursa'da kurulmuştur. 2021 yılı itibariyle, Türkiye'nin 40 ilinde bulunan yaklaşık 7.500 aktif üyesi ve 25,3 milyar dolar ihracatı ile OIB, ülke ihracatının lokomotifi durumundaki otomotiv endüstrisinin ihracattaki tek temsilcisidir.

EURA - Full Authority Member

EURA - Tam Yetkili Üye

Eşya taşıma, Taşımacılık ve Gümrük Müşavirliği sektörlerindeki Üyeliklerimiz. 9Ekim Grup, EURA'nın tam yetkili üyesi olmaktan gurur duymaktadır. EURA (European Relocation Association), Mayıs 1998'de Belçika'da (Brüksel) kuruldu ve şu anda 350'den fazla uluslararası taşımacılık şirketini bünyesinde barındırıyor. EURA, küresel taşıma sektöründeki en büyük şirketler tarafından tanınan ve değerlendirilen son derece profesyonel bir kuruluştur.

Worldwide ERC Member

Wolrdwide ERC Üyesi

Dünya Çapında Çalışan Eşya Taşıma Konseyi - dernek, yabancı çalışanların lojistik yönetimini, ulusal ve uluslararası düzeyde desteklenmesini ve takibini yürütür. Worldwide ERC, üyelerinin uluslararası lojistik sorunlarını çözmek için 1964 yılında kurulmuştur. Bugün 1200'den fazla uluslararası şirketi çatısı altında toplamaktadır. 9Ekim, İstanbul ve Türkiye genelinde taşınma hizmetlerinin yönetimi konusunda uzmanlığa sahip Worldwide ERC üyesidir.

AMSA – Uluslararası Üye

American Moving & Storage Association, 1936'da kar amacı gütmeyen bir ticari kuruluş olarak kuruldu. Şu an 3200'den fazla üyeye sahiptir ve sadece kaliteli hizmet veren profesyonel uluslararası nakliye şirketlerini kabul etmektedir. Şirketimiz AMSA üyeliğine hak kazanmış ve kendisini uluslararası üyelik listesine almıştır.

Istanbul Trade Chamber

İstanbul Ticaret Odası

Tüm özel teşebbüslerin Türkiye'deki faaliyetleri ile ilgili resmi odalarına kayıtlı olmaları gerekmektedir. Bu kayıtları tamamlamadan resmi olarak işletmelerine başlayamazlar. 9Ekim Grup, 1995 yılında İstanbul Ticaret Odası'na ilişkin kaydını tamamlayarak resmi ilanını tamamlamıştır. İstanbul Ticaret Odası, Türkiye'nin en büyük gayri resmi kuruluşlarından biridir. Ana hedeflerinden biri Türkiye'deki ekonomik kalkınmayı desteklemektir.

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı

Gümrük Müsteşarlığına bağlı Gümrük müşavirliği sadece Türkiye'de gümrük müşavirliği lisansına sahip kişi ve şirketler tarafından yapılabilir. 9ekim Grup, 1995 yılında Gümrük Müşavirliği Lisans Belgesini almıştır.

Istanbul Customs Brokers Association (ICBA)

İstanbul Gümrük Müşavirleri Birliği (ICBA)

İstanbul Gümrük Müşavirleri Birliği (ICBA), gümrük müşavirleri birliği olmasına rağmen, uluslararası ticaretin ve ithalat-ihracat faaliyetlerinin gelişmesini desteklemektedir.

Quality: ISO 9001:2008 Certificate ISO

Kalite: ISO 9001:2008 Belgesi ISO

ISO, Uluslararası Standardizasyon Örgütü'nün kısaltmasıdır ve ISO tarafından belirlenen standartları temsil eder. ISO 9001 Sertifikası, ürün ve hizmetlerinin üretimi sırasında uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine göre yürütülen bir yönetim anlayışının, dolayısıyla sürdürülebilirliğinin garantisidir. ürün ve hizmet kalitesine bağlıdır.

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish