Türkiye Kara Turu Araçları (Overland) Lojistiği

Türkiye Kara Turu Araçları (Overland) Lojistiği

Türkiye Kara Turu Araçları (Overland) Lojistiği

Çoğu kişi için kendi araçlarıyla yaptığı bir dünya gezisinin en önemli noktası ve hayalidir. Kendi arabanızı, motosikletinizi, mobil evinizi veya kamyonunuzu dünyayı gezerken Türkiye’yi son durak yapıp yada orta durak yapıp Türkiye’nin muhteşem tarihi yerlerini ve Türkiye’deki nemrut Dağı Ana Kampına sürmek ve dünyanın en eski kiliseleri ve doğa harikası olan Kapadokya vadi manzarasının keyfini çıkarıp Türkiye’den uçak ile ayrılmak ve aracınızı güvenle arkanızdan ülkenize veya dilediğiniz farklı bir ülkeye deniz veya karayolu göndermek için 32 yıllık deneyimli Lojistik firmamıza güvenerek ayrıca gönderebilirsiniz.

 

Örneğin ;

 

Suudi Arabistan’dan motosikletlerinizi uçak kargo ile İstanbula gönderip kendinizde uçakla gelip Türkiye gelip , Türkiye’de motosiklet grubunuzla Türkiye’yi gezip akabinde motosikletlerinizi gemi ile çok uygun fiyata ispanyaya veya dilediğiniz ülkelere gönderiyoruz ve ispanyada dan Avrupa turunuzu tamamlayıp dilerseniz İstanbul’dan dilerseniz yurt dışında bulunan çözüm ortağı lojistik firmaları ile motosikletlerinizi ülkenize geri gönderebilirsiniz. Ya da Türkiye’den bir otomobil, motokaravan veya motosiklet kulübünün üyesisiniz ve Avusturya’da festivale yada iron butt gezisi yapmak istiyorsunuz bu durumda motosikletlerinizi gezi başlangıç ülkesine ( örneğin Danimarka ) istanbul çıkışlı Lojistik ve Gümrük işlemleri dahilinde çözümleyip gönderiyoruz. Size sadece Türkiye’ye geze geze, Yorgunluk çekmeden keyifle sürüş yapmanın tadı kalıyor.

Bu konuda firmamız Türkiye’ye uçakla veya bizzat sürülerek gelen Uluslararası Range Rover Defender , Harley Davidson Motorsiklet Kulüplerinin ayrıca İsviçre Antika otomobil kulüplerinin Türkiye’de Uluslararası nakliye ve Araç Gümrükleme işlemlerinde deneyim ve referans sahibidir.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish