Kapıdan Kapıya Araç Lojistik

Kapıdan Kapıya Araç Lojistik

Kapıdan Kapıya Araç Lojistik
11 Kasım 2021

Avrupa’dan ve Amerika’dan evinize hızlı ulaşım, uluslararası araç taşımacılığı ve lojistik.

Şirketimizin grup şirketlerinden biri olan 9Ekim Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti.( link ) başta Avrupa ve Amerika olmak üzere yurt dışından gelen ve giden tüm arabaları (otomobil, minibüs, 4×4 arazi araçları, motosikletler) Alman menşeili son model tırlar ile ve Amerika’dan gelecek araçlar için Florida da bulunan iş ortağımız ile konteynır veya RO-RO ile kısa sürede ve güvenli bir şekilde gideceği yere ulaştıracaktır.


Firmamız, Köln,Frankfurt ve Miami’de bulunan iş ortağımızın 20.000 m2’lik antrepo alanına tüm araçlar güvenle park edilebilmektedir. Almanya’dan ve Amerika dan Türkiye’ye her hafta olduğu gibi düzenli seferimiz bulunmaktadır. Römork Kamyon Çıkış günleri Almanya’dan Türkiye’ye Salı – Cuma, Türkiye’den Almanya’ya Pazartesi – Perşembe günleridir. Römork taşımacılığı yapan tüm şoförlerimiz Alman uyruklu olup, uluslararası araba taşımacılığında deneyimlidir. 

 

Firmamız yurt dışında da çok uygun fiyatlara aracınız için uzun veya kısa süreli depolama ve park hizmeti vermektedir.


Gerektiğinde ve müşteri tarafından talep edildiğinde ister Amerika’da ister Almanya da yurt dışı gümrük işlemleri şirketimizin yurt dışındaki acenteleri tarafından tamamlanır. Uluslararası deniz yolu ile taşınacak arabaları ve konteyner veya RO-RO yoluyla denizaşırı ülkelere taşımak da mümkündür. Konteynerli araba taşımaları farklı bir uzmanlık gerektirir, çünkü uygun ve kaliteli teknik malzemelerle konteynerlere iyi sabitlenmemiş arabalar, özellikle denizaşırı taşımalarda büyük zarar görür. Amerika, İngiltere, Almanya ve Rusya’ya haftalık seferler düzenlenmektedir. Talep edilmesi halinde uçak kargo ile denizaşırı ülkelere arabalar transfer edilebilir.


Firmamız sadece uluslararası otomobil hizmet vermekte olup, ticari eşya taşımak isteyenleri konusunda uzman firmalara yönlendirebilmektedir.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish