Vergisiz Araç Alış Hizmetleri

Vergisiz Araç Alış Hizmetleri

Vergisiz Araç Alış Hizmetleri
15 Mart 2020
Taxfreecar® satın almak için doğru yerdesiniz!

Türkiye’de çalışma izni olan yabancılar, yabancı uyruklu öğrenciler, Türkiye’de ikamet eden yabancı emekliler, diplomatik kişi veya kurumlar… Yüzlerce yabancı, ithalat sırasında hiçbir vergi ödemeden, sorunsuz ve güvenli bir şekilde şimdiye kadar şirketimiz aracılığıyla 2. el ve sıfır otomobil sahibi oldu.

Koordinasyon ve iş birliği içinde çalışan grup şirketlerimiz, A’dan Z’ye lojistik hizmetleri vermektedir. 9ekim, yabancıdan yabancıya araç satışı konusunda tam kapsamlı, profesyonel ve kurumsal hizmetler için Türkiye’de ilk ve halen tek firmadır.

Avrupa’dan sipariş edilen ve Türkiye stoklarında müşteri adına ithal edilen otomobiller firmamızın Avrupalı yetkilileri tarafından kontrol edilmekte ve onay raporları alındıktan sonra ithalat yapılmaktadır.

18 yıllık profesyonel geçmişimizle firmamızdan sipariş vererek araç satın alan yabancı müşterilerimizin REFERANSLARINA web sitemizden yazılı veya sözlü kaynaklardan ulaşabilirsiniz.

Online galerilerimizde kesinlikle gönlünüze göre bir araba var!

2000 yılında yabancılardan yabancılara vergisiz araç satışı için kurulan Taxfreecar.net’te Türkiye ve Avrupa’da stokta bulunan arabaların detaylarına ulaşabilirsiniz. Sitemizin DETAYLI ARAÇ ARAMA bölümlerinde reklamı yapılan online arabaları online satın almak mümkündür. Arabaların listesi her gün güncellenir; güncellemeler, istek üzerine düzenli olarak e-posta yoluyla site üyelerine duyurulur. Türkiye ve Avrupa satılık araba stoklarının güncel durumunu site üzerinden takip edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan sitemizi düzenli olarak ziyaret etmek ve indirimdeki arabaları kontrol etmek.

Aradığım arabayı stoklarda bulamadım, ne yapmalıyım?

Sitemizde satılık arabalar içerisinde bulamadığınız arabalar için HAYALİMDEKİ ARACI BUL butonuna tıklayarak aradığınız aracın özelliklerini Sipariş Formuna giriniz. Aradığınız araç stoklara girdiğinde site sizi otomatik olarak bilgilendirecektir. Talep ettiğiniz ve site tarafından tedarik edilen veya teklif edilen araç yurt dışı stoklarından temin edilen bir araç ise Almanya’dan adınıza ihracat faturası kesilip anlaşma dahilinde 10-15 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. İstanbul’daki kayıtlı ofis tarafından verilen garanti.

Türkiye’deki birçok yabancı sermayeli firma, firmamızın uzmanlığı sayesinde bugüne kadar yöneticilerinin araçlarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde temin etmiştir:

Efes Pilsen, Coca Cola, Citi Bank, Deutsche Bank, Bayer, Nova Nordisk, İngiltere Konsolosluğu, ABD Konsolosluğu, Suudi Arabistan Konsolosluğu, NATO, Levis ve Türkiye’de ikamet eden birçok yabancı, Taxfreecar.net ithalat, gümrük ve lojistik hizmetlerinden yararlanmıştır. 9ekim. Şirketimizin 18 yıllık geçmişinde vermiş olduğu hizmetlerin REFERANSLARINA buradan ulaşabilirsiniz.

Daha özel bir araba istiyorum!

Örneğin Ferrari, Porsche, spor araba veya diğer lüks arabalardan biri gibi özel bir araba satın almak istiyorsanız ve onu taxfreecar.net stoklarında bulamadıysanız, Almanya’daki Uzman Araba Satın Alma Ekibimiz bu arayışın bir parçası olur. Firmamıza başvurduktan sonra talep ettiğiniz aracı Almanya’daki ilgili marka otomobil bayilerinden en uygun koşullarda temin edin. Almanya’dan sizin adınıza ihracat faturası kesilip, İstanbul’daki kayıtlı ofisi tarafından düzenlenen sözleşme garantisi dahilinde adresinize teslim edilir.

Avrupa stoklarından seçilerek anlaşmalı olarak alınan araçların teslim süresi 10-15 iş günüdür. Firmamız bugüne kadar bu şekilde Türkiye’deki birçok yabancı sermayeli şirketin yöneticilerine araç temin etmiştir. Öncelikle sitemizde bulunan DETAYLI ARAÇ ARAMA ve DETAYLI ARAÇ BUL fonksiyonlarını kullanarak Türkiye ve Avrupa’daki stoklarımızda aradığınız arabayı aramanızı tavsiye ederiz. Buradan herhangi bir sonuç alamadıysanız bizimle iletişime geçebilir ve sonrasında size özel araç seçeneğimizi kullanabilirsiniz.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish