Türkiye ⇔ ABD Oto Nakliye

Türkiye ⇔ ABD Oto Nakliye

Türkiye ⇔ ABD Oto Nakliye

Türkiye’den Amerika’ya veya Amerika’dan Türkiye’ye araç nakliyesi konusunda firmamız bünyesinde 9ekim Lojistik ile profesyonelce hizmet alırsınız.

Miami Florida da bulunan şubemiz ve Türkiye merkez ofisimiz araçlarınızı Amerika Birleşik Devletleri’nden Türkiye ye  gönderirken veya Türkiye’den Amerika Birleşik Devletleri’ne nakliyesini sağlarken ,güvenilir araç lojistiği sağlıyor. Genel olarak, okyanus gemilerine yerleştirilmiş nakliye konteynırları veya Amerika ya  en ekonomik yol olan ve direkt seferi olan RO-RO gemileri ile  araba gönderiyor veya getiriyoruz. Gümrükleme işlemlerini deneyimli firmamız elemanlarınca dış kaynak kullanmadan hizmet sunuyoruz. Amerika Birleşik Devletleri’nden özellikle yaz aylarında Gurbetçilerin turistik kolaylıklar kapsamında getirdikleri otomobilleri, başta Land Rover Defender gibi   klasik arabalar, egzotikler ve yarış arabaları dahil olmak üzere yeni ve kullanılmış araçları firmamızca 32 yıllık firmamızca  göndermeden önce firmamızdan hizmet almış referanslarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Amerika’dan Türkiye’ye araç nakliyesi veya Türkiye’den Amerika’ya otomobil nakliyesi Transit süreleri, deniz yolu ile varış yerine bağlı olarak 50 güne kadar değişiklik gösterir. Ayrıca uçak yolu kargo ile 48 saat teslim süreli uçak ile araç nakliyesi hizmetimiz bulunmaktadır.  Aracınızı denizaşırı ülkelere taşımak için nakliye süreleri ile birlikte toplama, yükleme ve nakliye ile ilgili tahmini bir ücret almak için firmamızı her daim arayabilirsiniz.

Firmamız otomobilin uluslararası nakliye hizmeti haricinde Amerika ve Türkiye  gümrüklerinde bulunan Lisanlı Gümrük müşavirlik ofislerimizce talep halinde gümrükleme işlemlerinde hizmet sağlayarak aracın Gümrüklerden sorunsuzca çıkarılmasını sağlayabilir ve  Bu şekilde Amerika’dan Türkiye’ye araç ve Türkiye’den Amerika’ya gidecek otomobillerinizi, gerçek anlamda kapıdan kapıya hizmet ile konfor yaşatıyoruz.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish