Almanya ⇔ Türkiye Oto Nakliye Lojistiği

Almanya ⇔ Türkiye Oto Nakliye Lojistiği

Almanya ⇔ Türkiye Oto Nakliye Lojistiği

Almanya Köln şehrinde bulunan çözüm ortağı firmamız  konum itibari ile otoyola çok yakın mesafede Rhein-Ruhr bölgesi irtibat noktalarına doğrudan bağlantılı olarak 15.000 m2 lik saha üzerine kurulmuş olup 2.000 m2 antreposu Almanya’dan Türkiye’ye gidecek araçların veya Türkiye’den Almanya’ya gidecek gurbetçilerin otomobillerin uluslararası nakliyesi konusunda sorunsuzca hizmet verir. Çağdaş ve modern alt yapı donanımlı tesisimizde insan kaynaklarına gösterdiğimiz önem gereği, istihdam ettiğimiz personelimiz sektör tecrübeli olup, üniversitelerin lojistik ve dış ticaret bölümlerinden mezun Alman ve Türk vatandaşı kişilerden oluşmaktadır. Bu ayrıcalığımız iletişimde sıfır hatayı ve hızlı hareket kabiliyetimizi oluşturmaktadır. Türkiye’den Almanya’ya araba nakliyesi konusunda en iyi ve güvenilir hizmeti alabileceğinizden emin olabilirisiniz .

Özellikle yaz aylarında gurbetçilerden yoğun bir talep gören Almanya’dan Türkiye’ye veya Türkiye’den Almanya’ya araç nakliyesinde tüm rezervasyonların 1 hafta öncesinde yapılması tavsiye edilir.

Almanya’dan Türkiye ye gelecek araç sahiplerinin 3000-4000 km lik risk ve yorgunluğa girmeden konforlu bir şeklide yaz tatillerini geçirmeleri için en iyi yol araçlarını firmamızla kapıdan kapıya taşıtmaktır. Yazılı ve sözlü referanslarımız bunu tasdiklemektedir.

Nakliye fiyatları araçların boyuna ve taşınma zamanına göre değişiklik göstermektedir.

Hizmetlerimizden Bazıları

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish