Turistik Yabancı Plakalı Araçlara Full KASKO (Türkiye’de İlk ve Tek)

Turistik Yabancı Plakalı Araçlara Full KASKO (Türkiye’de İlk ve Tek)

Turistik Yabancı Plakalı Araçlara Full KASKO (Türkiye’de İlk ve Tek)

Anadolu sigorta ve AXA Sigorta, ALLİANCE  A grubu acentesi çözüm ortağı olan firmamız ,son 1 yıldır gurbetçilerden ve özellikle yurt dışında başta Almanya sigorta acentelerinin Türkiyede voll kasko adıyla anılan KASKO sigortalarını sorunsuzca yapmaktadır.

Kasko ile zorunlu trafik sigortası arasındaki fark nedir?

Zorunlu Trafik sigortasını ister Yurt dışında yaptırın ister Türkiye’de firmamıza yaptırın Almanya da Kfz haftpflicht ( yeşil sigorta ) adıyla anılan sigorta olmadan Türkiye’ye yabancı plakalı aracınızı gümrüklerden geçicisine izin verilmez ve bu sigorta Türkiye sınırları içerisinde ( alman sigortalarında sadece avrupa yakasını kapsar asya yakasında yaptığınız kazaları kapsamaz )

Yapmış olduğunuz kazalarda karşı tarafın hasarını karşılar .Ancak Türkiye’de firmamızca yapılacak kasko ( voll kasko ) ile hem karsı tarafın hasarını aynı zamanda kendi hasarınızı karşılar. Aracınız çalınırsa veya son günlerde Türkiye’de çok fazla görülen araç üzeninden parça çalınması durumunda orijinal paraca tedarik ederek zararınızı karşılar . Yabancı plakalı arabanızın sel ,deprem ve dolu gibi doğa olaylarından kaynaklanan maddi hasarlarıda kaskonuz karşılamaktadır.

Türkiye’de ilk kez  firmamızca uygulamaya konulan Basta Almanya ve Amerika’da yaşayan gurbetçilerin Türkiye ye özellikle yaz dönemlerinde yoğun şekilde getirdikleri  araçlarını Full KASKO sigortası ile güvence altına almaya yönelik çalışmayı  AXA, ALLİANCE VE ANADOLU Sigorta ile destek vermekteyiz.

Hasar ve kaza anında oluşması durumunda almanca , ingilizce bilen firmamız sigorta uzmanları sizlere profesyonelce hizmet sunmaktadır.

Mavi Plaka Araç Hizmetlerimize Göz Atın:

Online profesyonel temsilcilerimiz dünyanın en büyük bazı markalarıyla çalışmıştır. 9Ekim Gümrük Müşavirliği firması 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Müsteşarlığı'na bağlı resmi ve lisanslı Gümrük Müşavirlik Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar
DMCA.com Protection Status
tr_TRTurkish