TAX FREE CAR GİZLİLİK İLKELERİ

Gizlilik İlkesi

9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri, ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığı ile verilen ad-soyad, elektronik posta, iş ve ev adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgileri (bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını ya da hiçbir şekilde kullandırmayacağını beyan, kabul ve taahhüt eder. 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ya da bağlı şirketleri, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olarak kullanacaktır:

  • Basılı malzemeleri göndermek, gerekli durumlarda iletişim kurmak,

  • Elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek,

Kişisel Bilgilere, sadece 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilir.
9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) Kişisel Bilgileri açıklamaksızın, web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü hak 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketlerine aittir.

9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşılan üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında garanti vermez, bu nedenle ziyaretçi kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, ulaştığı sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmelidir.

Kullanım Koşulları
Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo, ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketlerine aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitede yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Siteden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına götürebilir. Söz konusu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri, bağlantısı verilen sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri, bu sitede yer alan İçeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, ziyaretçinin verilen bağlantı üzerinden ulaştığı siteye erişim, kullanım ya da siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmesi nedeniyle bilgisayar donanımında ya da diğer varlıklarında meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerine bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, internet aracılığıyla bize iletilen her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri tarafından, ziyaretçiye veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketlerine ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından 9 EKİM ŞİRKETLER GRUBU ve/veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz