Porsche 997 Turbo Sport Chrono Good condition

Araç No: #181735 ( Yurt Dışı)
68000 €

Turing Teminat: 0 ₺

İlana Bakan Sayısı: 171 Yayın Tarihi: 19.02.2019
Özellikler
  • PORSCHE 911 - 997
  • Km 54000
  • Model Yılı 2009
  • Yakıt Türü Benzin
  • Vites Tipi Otomatik
  • Renk Siyah
  • Kubik Kapasitesi 2987 cm³
  • Stok Durumu Sıfır
  • Araç Tipi Spor Araç / Kupe

Detaylar - Açıklama

Mileage          54,000 km

Cubic Capacity            3,600 cc

Power 353 kW (480 hp)

Fuel     Petrol

Number of Seats       4

Door Count     2.3

Gearbox          Automatic transmission

First Registration       01/2009

HU       New

Climatisation  Automatic air conditioning

Parking sensors          Rear

Airbags           Front and Side and More Airbags

Color (Manufacturer) Basalt Black metallic

Color   Black Metallic

Interior design           Full leather, Other

 

 

Cover Interior Light Leather,

Adaptive Sportsitze,

Display instruments with colored background,

Roofing leather,

(Stainless steel) illuminated,

Driving assistance system: Park assistant,

Front screen with band filter on top,

Foot mats,

Inside: natural leather,

Front headrests with Porsche wappen,

Center console rear leather,

Sunroof electric,

Sun visors leather,

Sport Chrono Package Turbo,

Sports seat - backrest lacquered in car paint

Voice control for PCM,

Telephone module for Porsche Communications Management (PCM)

 

 

Other equipment:

3. Brake lights, Airbag for driver and passenger side, Activated carbon filter (odor filter), Alarm system, Exterior and interior mirrors with automatic dipped beam and rain sensor, Bi-Xenon headlights, Bordcomputer, Braking system strengthened, Heated rear window heated, Interior surveillance (Isofix) 2-door, automatic air conditioning, luggage and engine cover - electric release, head airbag system integrated in door trim, steering column (adjustable), LM-rims, metallic paint, engine 3,6 Ltr. - 353 kW Turbo KAT, rear fog light, Porsche Active Suspension Management (PASM), Porsche Communications Management (PCM) incl. DVD navigation module (extended), tire repair kit, tire pressure control system, headlight cleaning system (SRA) , Side airbag front,Sound system BOSE, daytime running lights LED, turbo, tinted windows

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz