Mercedes-Benz S 560 Maybach S 560 MSC MBC RPP FAP MASSAGE EXCLUSIVE

Araç No: #181817 ( Yurt Dışı)
138.500 €

Turing Teminat: 0 €

İlana Bakan Sayısı: 36 Yayın Tarihi: 13.04.2020
Özellikler
  • MERCEDES-BENZ
  • Km 10.000
  • Model Yılı 2018
  • Yakıt Türü Benzin
  • Vites Tipi Otomatik
  • Renk Siyah
  • Kubik Kapasitesi 3982 cm³
  • Stok Durumu İkinci El
  • Araç Tipi Binek

Detaylar - Açıklama

138.500 EUR CIF İSTANBUL TESLİM


ekipman

konfor

KolçakBerganfahrassistentpark yardımıPark yardım kamerasıpark yardım kendinden direksiyon sistemipark yardım arka sensörlerPark yardımcısı sensörleri önelektrikli. PencereElektrikli bagaj kapısıElektrikli yan aynalarElektrikli koltuklarHead-up displayklimaklima kontrolüderi direksiyon simidiışık sensörübel desteğiHavalı süspansiyonMasaj koltuklarçok fonksiyonlu direksiyon simidinavigasyon sistemipanoramik tavanyağmur sensörütavanAnahtarsızkoltuk havalandırmaısıtma KoltukYardımcı ısıtmaOtomatik başlatma / durdurma

Eğlence / medya

Bluetootharaç bilgisayarıDAB radyoeller serbestsistemiradyoses sistemiTVUSB

Ekstralar

Alaşım jantlarvites küreklerses kontrolü

güvenlik

ABSmesafe seyir kontrolalarm sistemiYolcu hava yastığıESPsürücü hava yastığıIsofixviraj lambasıLED farlarLED gündüz farlarıYorgunluk uyarı sistemiGece görüş yardımcısıAcil frenasistanıAcilçağrı sistemiLastik basıncı izlemesistemiYanhava yastığıGüç direksiyonŞeridi tutma yardımcısıGündüz sürüş farlarıKör nokta asistanıÇekiş kontrolüTrafik işaretitanıma İmmobilizer sistemiMerkezi kilitleme

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz