Mercedes-Benz S 400 AMG paket

Araç No: #181850 ( Yurt Dışı)
124.500 €

Turing Teminat: 0 €

İlana Bakan Sayısı: 160 Yayın Tarihi: 27.05.2020
Özellikler
  • MERCEDES-BENZ S 400
  • Km 33.000
  • Model Yılı 2018
  • Yakıt Türü Benzin
  • Vites Tipi Otomatik
  • Renk Siyah
  • Kubik Kapasitesi 2925 cm³
  • Stok Durumu İkinci El
  • Araç Tipi Binek

Detaylar - Açıklama

km …..33.000 km 

fiyat 124.500 euro istanbul kapıya teslim

Resim ve detaylar için arayınız


Konfor

kol dayamaIsıtmalı direksiyonYokuşta kalkış asistanıPark yardımıPark yardım kamerasıArka park yardım sensörleri
Ön park sensörleriElektrikli pencere regülatörüElektrikli bagaj kapağıElektrikli yan aynalarElektrikli koltuklarBaş Üstü GöstergesiklimaOtomatik klima kontrolüDeri direksiyonIşık sensörüBel desteğiHava süspansiyonuMasaj koltuklarıÇok fonksiyonlu direksiyonnavigasyon sistemiPanorama çatıyağmur sensörüsunroofAnahtarsız giriş sistemiKoltuk havalandırmasıIsıtmalı koltuklarYardımcı ısıtmaOtomatik başlatma / durdurma

Eğlence / medya

Bluetooth
Yol bilgisayarı
Hoparlör
radyo
Ses sistemi
televizyon
USB

Ekstralar

4WD
Alaşım jantlar
Spor paketi
ses kontrolü 
Dokunmatik ekran

Emniyet

Mesafe seyir kontrolü
Yolcu hava yastığı
ESP
Sürücü hava yastığı
Isofix
LED farlar
LED gündüz sürüş farları
Yorgunluk uyarı sistemi
Gece görüş asistanı
Acil fren asistanı
Acil çağrı sistemi
Lastik basıncı kontrol sistemi
Yan hava yastığı
Hidrolik direksiyon
Şerit Koruma Yardımı
Gündüz sürüş farı
Kör Nokta Asistanı
Çekiş kontrolü
Trafik işareti tanıma
İmmobilizer
Merkezi kilit sistem

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz