Mercedes-Benz CLS 300 d AMG

Araç No: #181895 ( Yurt Dışı)
61.000 €

Turing Teminat: 65.950 $

İlana Bakan Sayısı: 379 Yayın Tarihi: 9.09.2020
Özellikler
  • MERCEDES-BENZ CLS 300
  • Km 3.800
  • Model Yılı 2020
  • Yakıt Türü Dizel
  • Vites Tipi Otomatik
  • Renk Siyah
  • Kubik Kapasitesi 1968 cm³
  • Stok Durumu İkinci El
  • Araç Tipi Binek

Detaylar - Açıklama

61.000 eur istanbul gümrük teslim


LINE COMAND WIDESCREEN MULTIBEAM
3800 km
Cls 300
Spor paket amg
Amg extra optik paket
Koltuk komfor paket
Bussines paket
Ayna paket
Amg spor paket
Işık paket
Park paket
Otomatik klima
Koltuk ısıtma
Geri görüş
Kafa airbag
Lastik basınc
19 jant
Viraj ısışık
Comand navigasyon
Android yeni sistem
Apple car play
Spor direksiyon
Alimintyuum özel pedallar
Daha bircok özellikle

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz