70.000 €

Turing Teminat: 80.000 $

İlana Bakan Sayısı: 44 Yayın Tarihi: 17.02.2021
Özellikler
 • MERCEDES-BENZ GLC 220D
 • Km 13.590
 • Model Yılı 2020
 • Yakıt Türü Dizel
 • Vites Tipi Otomatik
 • Renk Siyah
 • Kubik Kapasitesi 1998 cm³
 • Stok Durumu İkinci El
 • Araç Tipi SUV / Off-road Aracı / 4x4

Detaylar - Açıklama

9EKİM GÜMRÜK-MÜŞAVİRLİK GÜVENCESİ İLE!

İLANDA GÖRDÜĞÜNÜZ ARAÇ YABANCIDAN YABANCIYA(MAVİ PLAKA) OLARAK SATIŞTADIR!

 

FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız, 1993 yılında 337702 sicil numarası ile kurulmuş (Lütfen Ticaret Odası ve İstanbul Gümrük Müşavirleri Odası kayıtlarını inceleyiniz) Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Denetim ve izinleri dahilinde çalışan, yarı kamu görevi gören, resmi gümrük müşavirliği ve lojistik firması ana uzantısı dahilinde saygın ve tanınmış referansları bulunan, İstanbul, Marmaris ve Almanya-Köln’de şubeleri ile uluslararası çapta hizmet veren bir firmadır. Özellikle yabancıdan yabancıya, mavi plaka, taxfreecar otomobil alım satım ve gümrükleme konusunda Türkiye'nin ilk ve lider firmasıdır. 9ekimgroup.com ve taxfreecar.com ile buydefender.com resmi web sitelerinde firmamızı ve referanslarımızı inceleyerek karar vermeniz önemle rica ederiz.

İstanbul da Avrupa yakasında İngilizce, Almanca dillerini ana dili seviyesinde bilen personeli ve T.C Gümrük Müsteşarlığına bağlı, müşavirlik lisans belgeli, gümrük müşavirliği statüsüne sahip 30 yıllık kurumsal kimlik, verebileceğimiz en büyük güvencedir.

English           

We order any brand of new(pre-order) or used cars of any features on your name in Germany and bring it to Turkey within door-to-door system. Average waiting, procurement and delivery time for  cars is 15 work days, depending on the brand and model. Cars, which are ordered from Europe and imported on behalf of customer in the stocks of Turkey, are checked by European executives of our company and after approval reports are received, importation is performed. There are more than 1500 cars in our Germany stocks and we provide services in cooperation with reliable partner companies for many years (since1993). We can help you with our experienced workers who they speaks english and german well.

 

You have to provide some conditions!

 

The foreigners who reside temporarily in Turkey in order to work or study can purchase and sell cars to and from the foreigners free from customs tax, private consumption tax and value added tax (Tax Free) with or without Turing guarantee according to their statues. Foreigners who have only residence permit but do not have working permit cannot purchase Tax Free cars from foreigners. The forigners(Expat) who dont have Turkish citizenship but have work permit from Ministry of Labor of Ankara can purchase of this cars. People are originally Turkish but they never had taken Turkish citizenship or poeole are formerly have Turkish citizenship  and then canceled this citizenship to become a foreign citizen (must have blue card) can puschase this cars. Also, foreigner formal university and PhD education studens, foreigners which statue of retirees and foreigner sportmans and foreigner press establishment members can puschase this cars.

                                                                                                   

Just keep in touch with us for more information and please check our references.

 

SİZ HAYAL EDİN, BİZ SİZİN İÇİN TEDARİK EDELİM…

 

Güvenle ve Referans dahilinde Resmi ve kurumsal bir firmadan ön sipariş, vergili veya vergisiz yabancıdan yabancıya(Mavi plaka)  şeklinde otomobil satın almak veya konfigürasyon dahilinde özel siparişle otomobil sahibi olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz her otomobil, stoklarımızın uygunluğunda veya Almanya’da bulunan firmamız şubesince, Doğuş Borusan, Mercedes-Benz A.Ş. distribütör GARANTİLİ ARAÇLAR olup, 30 yıllık geçmişe sahip firmamız 9ekim güvencesi ile aracı kişiler olmadan adınıza güvenle ithal edilmektedir. Tüm Gümrük Beyannameleri firmamız yönetim kurulu üyesi anı zamanda Gümrük Müşaviri olan, 1.derecede sorumlu yarı kamu görevi gören firma ortakları tarafından bizzat imzalanıp tescil edilmektedir. Firmamız, Mavi plakalı araç alım-satım, gümrükleme ve tescil konusunda Türkiye’de tek ve lider gümrük müşavirlik firmasıdır.

Eğer aracınızı Taxfree (Vergisiz) almak istiyorsanız, aşağıdaki 5 kuralı dikkatle incelemeniz gerekmektedir:

 

Taxfree (Vergisiz) araçları kimler alabilir?

 1. C. Vatandaşlığına sahip olmayıp bununla beraber  ANKARA Çalışma Bakanlığından alınmış Çalışma iznine sahip yabancılar(Expat),
 2. Türk soylu olup ancak Türk vatandaşlığına hiç geçmemiş veya eskiden Türk vatandaşı olup sonradan Türk vatandaşlığını iptal ettirerek yabancı vatandaşlığa geçerek mavi kart alan gurbetçiler (Türkiye’de SSK veya Bağkur kaydı olmak sartı ile).
 3. Yabancı Üniversite öğrencileri (örgün öğretim), mavi kartlı Türk soylular dahil  (Yüksek Öğretim)
 4. Türkiye'de yabancı statüde olan emekliler (Yurt dışında emekli olup Türk vatandaşlığından çıkmış mavi kartı olan gurbetçiler-Sgk-Bağkur kaydı olanlar hariç-de alamaz!).
 5. Yabancı Sporcular ve Yabancı Basın Kuruluşu Mensupları

 

Yukarıdaki şartları kapsayan hizmet akdi ile çalışarak, vergisiz araç alma hakkına sahip yabancıların ‘şöför’ izni verdikleri T.C vatandaşları da, verilen ‘HİZMET İZNİ’ ile bu araçları vergisiz olarak alabilir ve sorunsuzca kullanabilir.

            

Dikkat: Yukarıdaki şartlarla birlikte 185 gün kuralını kapsıyor olmanız gereklidir (Son 1 yılda en az 185 gün yurtdışında kalmış veya ülkemize geldiğiniz gün itibarı ile ilk 185 gün içerisinde kesintisiz SGK-BağKur kapsamına girmiş olmanız gereklidir).

 

SADECE YABANCIDAN YABANCIYA (Mavi plaka) DEĞİL, YERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DE HAYALLERİNDEKİ OTOMOBİLLERİ VERGİLİ OLARAK İTHAL EDİYORUZ!

 

GALERİ SAHİPLERİNE TOPTAN FİYATINA İNDİRİMLİ SATIŞLARIMIZI VARDIR. LÜTFEN FİRMAMIZLA TEMASA GEÇİNİZ.

 

*Fiyatlarımızda güncel döviz fiyatları esastır.
GLC COUPE 220d 4Matic

Araç Donanımı

METALİK SİYAH (OPSİYONEL GÖVDE RENGİ)
ACOUSTİC GLAZİNG SES YALITIMLI CAMLAR (OPSİYONEL DONANIM)
GECE PAKETİ SİYAH DIŞ GÖRÜNÜM PAKETİ (OPSİYONEL DONANIM)
TABA DERİ KOLTUKLAR (OPSİYONEL DÖŞEME RENGİ)
20 INCH ÇOK KOLLU SİYAH KONTRASTLI ÖN - ARKA FARKLI GENİŞLİĞE SAHİP AMG JANTLAR (OPSİYONEL DONANIM)
İNİŞ / BİNİŞ YARDIMCISI SABİT YAN BASAMAKLAR (OPSİYONEL DONANIM)
12.3 INCH HAYALET GÖSTERGE PANELİ (OPSİYONEL DONANIM)
11.3 INCH COMAND EĞLENCE PANELİ (OPSİYONEL DONANIM)
KABLOSUZ ŞARJ (OPSİYONEL DONANIM)
MERCEDES-BENZ HIGH PERFORMANCE SES SİSTEMİ (OPSİYONEL DONANIM)
COUPE GÖVDE SEÇENEĞİ (OPSİYONEL GÖVDE SEÇENEĞİ)
4 MATİC (DÖRT ÇEKER SİSTEMİ)
SUNROOF
YENİ NESİL 9 İLERİ ŞANZIMAN
KEYLESS START (ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA)
360°DERECE KAMERA ASİSTANI ÖN-ARKA PARK SENSÖRLERİ
AKILLI TELEFON ENTEGRASYONU
APPLE - ANDROİD CAR PLAY
HIZA DUYARLI DİREKSİYON
ACTİVE PARK ASİSTANI (OTOMATİK PARK SİSTEMİ)
UZAKTAN PARK ASİSTANI 
(CEP TELEFONU APP UYGULAMASI İLE ARAÇTA OLMADAN TAM OTONOM PARK SİSTEMİ)
AYNA PAKETİ
ŞEHİR İÇİ FREN ASİSTANI (OTOMATİK FREN ASİSTANI)
ÖN KOLTUK HAFIZA PAKETİ
ISITMALI ÖN KOLTUKLAR
HIZ SABİTLEME VE LİMİTLEME ASİSTANI
KONFORLU SÜSPANSİYON
LED HİGH PERFORMANCE ÖN FARLAR
ELEKTRİKLİ AÇILIR KAPANIR ARKA BAGAJ KAPAĞI
AMG İÇ-DIŞ SPOR PAKET
ALİMİNUM İÇ TRİMLER
YANGIN SÖNDÜRÜCÜ

 ANAHTAR TESLİM
(turing teminat bedeli ayrıca ödenmektedir)

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz