CAYENNE S

Araç No: #181959 ( İstanbul)
69.500 €

Turing Teminat: 70.000 $

İlana Bakan Sayısı: 103 Yayın Tarihi: 12.03.2021
Özellikler
 • PORSCHE CAYENNE
 • Km 12.000
 • Model Yılı 2016
 • Yakıt Türü Benzin
 • Vites Tipi Otomatik
 • Renk Mavi
 • Kubik Kapasitesi 2998 cm³
 • Stok Durumu İkinci El
 • Araç Tipi SUV / Off-road Aracı / 4x4

Detaylar - Açıklama

İLANDA GÖRDÜĞÜNÜZ ARAÇ YABANCIDAN YABANCIYA(MAVİ PLAKA) OLARAK SATIŞTADIR!

Araç yabancıdan yabancıya satılık emsalsiz temizlikte CEO aracıdır. En ufak kazası yoktur, sadece şoför tarafından titizlikle kullanılmıştır. Bu temizlikte araç bulunmanız neredeyse imkansızdır garanti ediyoruz. 
Turing teminatı olarak şirket limiti veya ev ipoteği gösterilebilir. 
CİDDİ DÜŞÜNEN MÜŞTERİLER İÇİN PAZARLIK PAYI VARDIR

 

FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız, 1993 yılında 337702 sicil numarası ile kurulmuş (Lütfen Ticaret Odası ve İstanbul Gümrük Müşavirleri Odası kayıtlarını inceleyiniz) Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Denetim ve izinleri dahilinde çalışan, yarı kamu görevi gören, resmi gümrük müşavirliği ve lojistik firması ana uzantısı dahilinde saygın ve tanınmış referansları bulunan, İstanbul, Marmaris ve Almanya-Köln’de şubeleri ile uluslararası çapta hizmet veren bir firmadır. Özellikle yabancıdan yabancıya, mavi plaka, taxfreecar otomobil alım satım ve gümrükleme konusunda Türkiye'nin ilk ve lider firmasıdır. 9ekimgroup.com ve taxfreecar.com ile buydefender.com resmi web sitelerinde firmamızı ve referanslarımızı inceleyerek karar vermeniz önemle rica ederiz.

İstanbul da Avrupa yakasında İngilizce, Almanca dillerini ana dili seviyesinde bilen personeli ve T.C Gümrük Müsteşarlığına bağlı, müşavirlik lisans belgeli, gümrük müşavirliği statüsüne sahip 30 yıllık kurumsal kimlik, verebileceğimiz en büyük güvencedir.

English           

We order any brand of new(pre-order) or used cars of any features on your name in Germany and bring it to Turkey within door-to-door system. Average waiting, procurement and delivery time for  cars is 15 work days, depending on the brand and model. Cars, which are ordered from Europe and imported on behalf of customer in the stocks of Turkey, are checked by European executives of our company and after approval reports are received, importation is performed. There are more than 1500 cars in our Germany stocks and we provide services in cooperation with reliable partner companies for many years (since1993). We can help you with our experienced workers who they speaks english and german well.

Eğer aracınızı Taxfree (Vergisiz) almak istiyorsanız, aşağıdaki 5 kuralı dikkatle incelemeniz gerekmektedir:

 

Taxfree (Vergisiz) araçları kimler alabilir?

 1. C. Vatandaşlığına sahip olmayıp bununla beraber  ANKARA Çalışma Bakanlığından alınmış Çalışma iznine sahip yabancılar(Expat),
 2. Türk soylu olup ancak Türk vatandaşlığına hiç geçmemiş veya eskiden Türk vatandaşı olup sonradan Türk vatandaşlığını iptal ettirerek yabancı vatandaşlığa geçerek mavi kart alan gurbetçiler (Türkiye’de SSK veya Bağkur kaydı olmak sartı ile).
 3. Yabancı Üniversite öğrencileri (örgün öğretim), mavi kartlı Türk soylular dahil (Yüksek Öğretim)
 4. Türkiye'de yabancı statüde olan emekliler (Yurt dışında emekli olup Türk vatandaşlığından çıkmış mavi kartı olan gurbetçiler-Sgk-Bağkur kaydı olanlar hariç-de alamaz!).
 5. Yabancı Sporcular ve Yabancı Basın Kuruluşu Mensupları


Who Can Buy Taxfree car?

 1. C. Foreigners who do not have citizenship but who have a work permit obtained from Ministry of

Labor in Ankara (Expat),

 1. Turkish ancestry by birth but have never made into nor used by Turkish citizenship or Turkish citizens in

past who revoked their citizenship by having blue card and entering to subsequent Turkish expatriates

status as foreign citizens (with condition of SSK or Bağkur registration in Turkey).

 1. Foreign University students (formal education), including Turkish citizens by birth with blue cards

(Collage Education)

 1. Pensioners with foreign status in Turkey (Turkish citizens who are retired abroad as expatriates with the

blue card- -except for those with Sgk-Bağkur record !).

 1. Foreign Athletes and Members of Foreign Press Organizations

                                                                                           

Just keep in touch with us for more information and please check our references.

 
ARAÇ ÖZELLİKLERİ

Standart Donanıma Ek olarak:

Metalik ay ışığı mavisi
Bej Deri döşeme ve trimler
Panoramik Sunroof
Bi-Xeonon farlar (PDLS)
Yumuşak kapanan kapılar(Soft-Close)
Isıtmalı-Havalandırmalı ön koltuklar
ParkAssist ön ve arka, geri görüş kamerası dahil.
Gürültü ve ısı yalıtım camlar
Motor, şanzıman ve şasi kontrollü ve yükseklik ayarlı havalı süspansiyon (PASM)
Otomatik çalıştırma-durdurma işlevi içeren 8 ileri Tiptronic S vites.
18 inç Cayenne S jantlar
Ön ve arka koltuk ısıtması
Ön koltuk havalandırmasıArka taraftaki yan hava yastıkları
Şerit değiştirme asistanı ile şeritten ayrılma uyarısı
Konifort bellek paketi (14 yol)
Hafif konfor paketi (hafıza paketi ile birlikte)
Exclusive alüminyum trimler
Tiptronic S seçme kolu
Porsche İletişim Yönetimi
Bluetooth® ahizeli telefon modülü.
AGX Kablosuz İnternet Erişimi Özelliği

SİZ HAYAL EDİN, BİZ SİZİN İÇİN TEDARİK EDELİM…

 

Güvenle ve Referans dahilinde Resmi ve kurumsal bir firmadan ön sipariş, vergili veya vergisiz yabancıdan yabancıya(Mavi plaka)  şeklinde otomobil satın almak veya konfigürasyon dahilinde özel siparişle otomobil sahibi olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz her otomobil, stoklarımızın uygunluğunda veya Almanya’da bulunan firmamız şubesince, Doğuş Borusan, Mercedes-Benz A.Ş. distribütör GARANTİLİ ARAÇLAR olup, 30 yıllık geçmişe sahip firmamız 9ekim güvencesi ile aracı kişiler olmadan adınıza güvenle ithal edilmektedir. Tüm Gümrük Beyannameleri firmamız yönetim kurulu üyesi anı zamanda Gümrük Müşaviri olan, 1.derecede sorumlu yarı kamu görevi gören firma ortakları tarafından bizzat imzalanıp tescil edilmektedir. Firmamız, Mavi plakalı araç alım-satım, gümrükleme ve tescil konusunda Türkiye’de tek ve lider gümrük müşavirlik firmasıdır.

Eğer aracınızı Taxfree (Vergisiz) almak istiyorsanız, aşağıdaki 5 kuralı dikkatle incelemeniz gerekmektedir:

 

Dikkat: Yukarıdaki şartlarla birlikte 185 gün kuralını kapsıyor olmanız gereklidir (Son 1 yılda en az 185 gün yurtdışında kalmış veya ülkemize geldiğiniz gün itibarı ile ilk 185 gün içerisinde kesintisiz SGK-BağKur kapsamına girmiş olmanız gereklidir).

 

SADECE YABANCIDAN YABANCIYA (Mavi plaka) DEĞİL, YERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DE HAYALLERİNDEKİ OTOMOBİLLERİ VERGİLİ OLARAK İTHAL EDİYORUZ!

 

GALERİ SAHİPLERİNE TOPTAN FİYATINA İNDİRİMLİ SATIŞLARIMIZI VARDIR. LÜTFEN FİRMAMIZLA TEMASA GEÇİNİZ.

 

*Fiyatlarımızda güncel döviz fiyatları esastır.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz