Bentley Flying Spur W12 6.0 Autom. 4WD

Araç No: #181851 ( Yurt Dışı)
117.000 €

Turing Teminat: 0 €

İlana Bakan Sayısı: 186 Yayın Tarihi: 27.05.2020
Özellikler
  • BENTLEY
  • Km 9.000
  • Model Yılı 2015
  • Yakıt Türü Benzin
  • Vites Tipi Otomatik
  • Renk Yeşil
  • Kubik Kapasitesi 5998 cm³
  • Stok Durumu İkinci El
  • Araç Tipi Limuzin

Detaylar - Açıklama

117.000.-eur istanbul teslim


Detaylı resim ve bilgi için irtibaata geçiniz

donanım


Park yardımı
Arka park yardım sensörleriÖn park sensörleriElektrikli pencere regülatörüElektrikli koltuklarklimaOtomatik klima kontrolüÇok fonksiyonlu direksiyonnavigasyon sistemisunroofIsıtmalı koltuklarSeyir kontrolü

Eğlence / medya

BluetoothHoparlör

Ekstralar

Alaşım jantlar

Emniyet

ESPGündüz sürüş farıXenon farlarMerkezi kilit sistemi

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz