2003 Mazda Rx8 sahibinden ekspertiz raporlu

Araç No: #12799 ( Yurt İçi)
10200 €

Turing Teminat: 0 ₺

İlana Bakan Sayısı: 105 Yayın Tarihi: 5.3.2016
Özellikler
  • MAZDA RX-8
  • Km 146000
  • Model Yılı 2004
  • Yakıt Türü Benzin
  • Vites Tipi Manuel
  • Renk Mavi
  • Kubik Kapasitesi 1300 cm³
  • Stok Durumu İkinci El
  • Araç Tipi Spor Araç / Kupe

Detaylar - Açıklama

Teminat Miktarı : 3520 USD

Araba yeni boya koruma yapıldı, altına çürümeyi, darbeyi ve sesi azaltması için"pütür" atıldı. Arabada ekstra olarak spor egzoz var (karayolları 200bg araba standardı desibel seviyesine uygun). Fabrika çıkışlı Alcantara kumaş, BOSE ses sistemi, stereo 3.5 aux ses girişi, 3,5 lük spor yay, orjinal Mazda jantları bulmakta, Araba 30.000 km önce Avrupa da motor değişmiş, kayıtları mevcut. 120 bin km ye kadar servis defteri kaydı mevcut, FL22 (özel soğutma sıvısı) ve dexelia (özel Mazda yağı) koyarak kullandım, orijinal paspasına kadar mevcuttur. Bir tek yağ basınç sensörü arızası vardır. Kayseri de yetkili servis olmadığından, hatta anlayan tek bir kişi bile olmadığından dokundurmadım .Aracın Alman TÜV firması tarafından yapılmış komple ekspertizi vardır. Satış sebebim, hafta sonu keyfine değil de günlük kullanabileceğim bir araç almak.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz