MERCEDES-BENZ E220 CDI 2011 model

Araç No: #14648 ( Yurt İçi)
23.000 €

Turing Teminat: 77000 ₺

İlana Bakan Sayısı: 213 Yayın Tarihi: 18.12.2019
Özellikler
  • MERCEDES-BENZ E 220
  • Km 200.000
  • Model Yılı 2011
  • Yakıt Türü Dizel
  • Vites Tipi Otomatik
  • Renk Siyah
  • Kubik Kapasitesi 2143 cm³
  • Stok Durumu İkinci El
  • Araç Tipi Limuzin

Detaylar - Açıklama

Aracın kazası, hasarı yoktur...

Yabancidan yabanciya (tax free cars) araçlari alabİlecek kİşİler

-uluslararası antlaşmalar gereği ve türkiye cumhuriyeti kanunlarına göre ;

-türk vatandaşlığından çıkmış mavi (pembe) kart sahipleri. (türkiye de çalışan,eğitim gören veya yurtdışından emekli olanları kapsamaktadır.) -Türkiye cumhuriyeti çalışma bakanlığından çalışma izni olan yabancılar (ma/mz plaka) -1 ve 2. sınıf dışişleri bakanlığı kimlik kartına sahip olanlar (cd-b plaka) -3 ve 4. sınıf dışişleri bakanlığı kimlik kartına sahip olanlar (ma/mz plaka) -nato’ya bağlı yabancı personel (ma/mz plaka)

-yabancı öğretim görevlisi ve öğrenciler (ma/mz plaka)

-yurtdışında emekli olup türkiye’de yerleşik yabancı kişiler (ma/mz plaka) -federasyonlara bağlı yabancı sporcular (ma/mz plaka)

-yurtdışında yerleşik olan yabancı basın kuruluşlarının türkiye’de bulunan çalışanları (ma/mz plaka)

-avrupa birliği program ve projeleri kapsamında çeşitli bakanlıklarda geçici olarak bulunan yabancı uzmanlar ( ma/mz plaka) yabancidan yabanciya (tax free cars) araçlari kİmler alamaz

-çifte vatandaşlar ( hem t.c kimliği hem yabanci kimliği olanlar) alamaz.

-türk vatandaşları alamaz.( türk plakasına çevirmeden direk yurtdışına götürecek ise satın alabilir veya araç sıfır ise kdv, ötv ve gümrük vergilerini ödeyerek satın alabilir)

- oturum izni çalışma izni ve sigortası (ssk veya bagkur ) olmayan yabancılar alamaz.

- açık öğretim veya dil kursu gibi öğretim görenler alamaz. mutlaka yükseköğretimde öğrenci olması gerekir (üniversite) ve oturum iznini öğrenci olarak almis olması şarttır

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz