LAND ROVER DISCOVERY 5 TD4

Araç No: #16262 ( Yurt Dışı)
66500 €

Turing Teminat: 356000 ₺

İlana Bakan Sayısı: 67 Yayın Tarihi: 14.07.2017
Özellikler
  • LAND ROVER DISCOVERY
  • Km 50
  • Model Yılı 2017
  • Yakıt Türü Dizel
  • Vites Tipi Otomatik
  • Renk Beyaz
  • Kubik Kapasitesi 1999 cm³
  • Stok Durumu Sıfır
  • Araç Tipi SUV / Off-road Aracı / 4x4

Detaylar - Açıklama

LAND ROVER DISCOVERY 5 TD4

Price: 66500 euro

Touring deposit will be updated

2017-2018  sıfır Range rover siparişleriniz alınır.Hayalinizdeki range roverin konfigrasyonu siz yapın biz Anahtar Teslim getirelim.  Uygun fiyat hızlı ve Güvenilir teslimat…

Yurt dışı Siparişlerinizde;  Gerçek  ve belgeli 27 yıllık Yarı kamu görevi gören  kurumsal  Firma Güvencesi…( İstanbul Ticaret Odası Ticaret Sicil No 309 005 3154

We receive your 2017-2018 orders. You design your dream’s Range Rover ,we deliver you asap.Optimal price and safety delivery

We give our Word about all your orders will be safety and quality. We have been half government-half private sector company for 27 years. Our company record no in Istanbul Trade Chamber: 309 005 3154

 

 

COLOR: FUJI WHITE

UPHOLSTERY: EBONY / EBONY

ENGINE: DIESEL, 1999 CCM, 132 KW (179 HP)

TRANSMISSION: AUTOMATIC

RUNNING DISTANCE: 50 KM

NUMBER OF SEATS: 5

Color: Fuji White

Upholstery: Ebony / Ebony

 

040AK - Heated Front Windscreen with timer

064AP - Front fog lamps

029QQ - Spare wheel

033BV - Heated Seats Driver and Passengers

022AY - 2 Zone Climate control

094AA - Smoker pack

070AW - Powered Tailgate

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz