BMW 730d xDrive Innovation

Araç No: #17608 ( Yurt Dışı)
76000 €

Turing Teminat: 387000 ₺

İlana Bakan Sayısı: 221 Yayın Tarihi: 10.10.2017
Özellikler
  • BMW 730
  • Km 2
  • Model Yılı 2017
  • Yakıt Türü Dizel
  • Vites Tipi Otomatik
  • Renk Beyaz
  • Kubik Kapasitesi 2993 cm³
  • Stok Durumu Sıfır
  • Araç Tipi Limuzin

Detaylar - Açıklama

BMW 730d xDrive Innovation

Technical specifications

categoryLimousine, new vehicle

vehicle number41413_16

AvailabilityImmediately

originGerman version

mileage2 km

capacity2.993 cm³

power195 kW (265 hp)

Fueldiesel

Number of seats5

Number of doors4.5

transmissionautomatic

Emission category Euro6

environment badge4 (Green)

Air conditioningClimate

parking aidFront, Rear, Camera

airbagsFront, side and other airbags

Color (manufacturer)alpine white III

ColourWhite

interior decorationFull leather, Brown

SECTION

 

all wheel drive

 

Bluetooth

 

board computer

 

CD player

 

Electric windows

 

Electric sidemirror

 

Electr. Seat adjustment

 

Electric immobiliser

 

ESP

 

speakerphone

 

Head-Up Display

 

Isofix (child seat attachment)

 

Headlights

 

Alloy wheels

 

light sensor

 

MP3 interface

 

Multifunctional steering wheel

 

navigation system

 

fog lights

 

particulate Filter

 

rain sensor

 

Power steering

 

Heated seats

 

heater

 

Start / stop system

 

daytime running lights

 

Cruise control

 

traction control

 

Tuner / Radio

 

central locking system

Navigation Professional, HiFi loudspeaker system, Wireless LAN hotspot, 3D map display, Concierge service, Hard drive navigation, Navigation package ConnectedDrive, Satellite images, Splitscreen function, 10.2 inch color screen, Touchscreen display, Radio, Audio system MP3-capable, DAB tuner, external audio input (AUX), iDrive (BMW), real time traffic information, USB interface, Bluetooth interface, controller on center console, favorite keys, hands-free system.

Comfort:

(SCA), Central locking with remote control, Electric steering wheel adjustment, Electric seat adjustment Driver / passenger with driver's cabin, Comfort access / Keyless entry, Laser light, Memory. Seat height adjustment, Adaptive headlights, , Fog lights / function, LED daytime running lights, LED taillights, Exit., Front fog lights, Front fog lights, - / entrance lights, dynamic brake lights, home lighting, comfort indicators (1xAntgen = 3xBlinken), service requirement indicator,Side indicators integrated into the exterior mirrors, active seats (seats with massage function), BMW display key.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz