Porsche 911 Carrera 4S

Araç No: #17603 ( Yurt Dışı)
128600 €

Turing Teminat: 910000 ₺

İlana Bakan Sayısı: 53 Yayın Tarihi: 9.10.2017
Özellikler
  • PORSCHE 911
  • Km 29942
  • Model Yılı 2016
  • Yakıt Türü Benzin
  • Vites Tipi Otomatik
  • Renk Beyaz
  • Kubik Kapasitesi 3000 cm³
  • Stok Durumu İkinci El
  • Araç Tipi Spor Araç / Kupe

Detaylar - Açıklama

Porsche 911 Carrera 4S

128.600 €

Deposit fees : 980.000 ?

displacement:3,000 cc

Power:309 kW / 420 hp

Drive:all wheel drive

Circuit:automatic

Fuel:petrol

Body color:White

Interior:Leather interior incl. Seats black

Mileage:29.942 km

Initial registration:5.16

owners:1

 

Features

20-inch Carrera Classic wheelsStorage area Passenger footwellAutomatic dimming interior / exterior mirrors with integrated rain sensorBOSE® surround sound systemBi-Xenon headlights incl. Porsche Dynamic Light System (PDLS)Electrically folding exterior mirrors incl. Door front lightingElectric sliding / lifting roofFoot matsrear window wiper

HomeLink® (garage door opener)Multifunction and steering wheel heatingParkAssistent front and rearPorsche Double Clutch Transmission (PDK)Heated seatsSport Chrono Package incl. Mode-SwitchSports exhaust systemSportitze Plus (4 ways, electric)tempostat

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz