Alman vatandaşından satılık tertemiz Mercedes Benz A 180d Urban / Mercedes Benz A 180d Urban in very good condition! / Mercedes Benz A 180d Urban in sehr gutem Zustand!

Araç No: #181957 ( İstanbul)
19.500 €

Turing Teminat: 100.000 ₺

İlana Bakan Sayısı: 232 Yayın Tarihi: 3.03.2021
Özellikler
  • MERCEDES-BENZ A 180
  • Km 85.461
  • Model Yılı 2016
  • Yakıt Türü Dizel
  • Vites Tipi Manuel
  • Renk Gri
  • Kubik Kapasitesi 1497 cm³
  • Stok Durumu İkinci El
  • Araç Tipi Binek

Detaylar - Açıklama

Alman vatandaşından aciliyetten satılık, tertemiz Mercedes Benz A180d Urban.

Araç tertemizdir; kazası, değişeni veya boyası bulunmamaktadır. Genelde Almanya'da iş ve ev arasında kullanılmış olup, tüm bakımları yapılmıştır. 
Yakıt tüketimi konusunda çok cimri olup aynı zamanda konforlu bir araçtır.

Tüm servisleri yapılmış olup gerekli tüm evraklar mevcuttur.

Sorularınız olması halinde iletişime geçiniz.

----

English Version:

Due to private reasons I am selling this car, which I bought in Bremen/Germany and then brought it to Istanbul/Turkey with me.
The car is very clean; it has no accidents, no exchanged or painted parts. It was mostly driven between home and work, which is the reason for relatively low mileage.
It is a very efficient vehicle in terms of consumption and it offers a very good level of comfort for its class.

All the services were done so far and all the relevant papers are available upon request. 

Please do not hesitate to contact me.

--- 

Deutsche Version:

Dieses sehr gut gepflegtes Fahrzeug wird vom deutschen Staatsbürger aus privaten Gründen verkauft.
Dieses Auto wurde im Mercedes-Benz Haus in Bremen gekauft. Das Fahrzeug wurde meistens auf der Strecke zwischen der Wohnung und Arbeit (Verden - Bremen) befahren. Daher ist der KM-Stand relativ niedrig. Mit seinem super effizienten Diesel-Motor bietet das Fahrzeug ein komfortables und tolles Fahrerlebnis.
Alle relevante Papiere sind vorhanden.

Bei Fragen melden Sie sich jederzeit gerne.


BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz