Türkiye’de Yabancılara Çalışma İzni Danışmanlığı ve Relokasyon Hizmetleri

Türkiye’de Yabancılara Çalışma İzni Danışmanlığı ve Relokasyon Hizmetleri

Türkiye’de Yabancılara Çalışma İzni Danışmanlığı ve Relokasyon Hizmetleri
26 October 2022

TÜRKİYE’DE DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN TÜRKİYEDE CALIŞACAK YABANCILARIN YANINDA OLAN KURULUŞUMUZ 9EKİM DANIŞMANLIK ,İKAMET İZNİ (OTURMA İZNİ) ,YABANCI ÇALIŞMA İZNİ VE VATANDAŞLIK SORUNLARINA UZMAN PERSONELİMİZLE YASAL ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

1993 senesinden beri 9ekim bünyesi altında çalışan yabancı personel danışmanlık departmanı, kurumsal firmalarda çalışacak üst ve idari kadro bölümlerindeki yabancı personellerinin çalışma izni ve oturum izinleri konusunda hizmet veren  kadromuz, istikrarlı ve etkin yönetimimiz, konusunda uzman insan kaynağımız, yasa ve kurallar çerçevesinde müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet firmamızı tercih nedeni yapmaktadır. Türkiye de Uluslararası firmaların insan kaynakları departmanlarının tercih ettiği 9ekim Danışmanlık YABANCI personel çalışma konusunda Türkiye’nin ilk lider firmasıdır.

Firmamız kurumsal firmalara ve çözümsel yaklaşımlarla hizmet vermektedir. Bu sebeple Anadolu grup, yabancı Basın çalışanları ve Uluslararası İlaç firmalarının tercih etmiş olduğu ve Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen firma ve üst düzey yöneticilerinin referansları ile hizmet vermektedir.

Kendimizi her gün değişen mevzuatlar ve kanunlar çerçevesinde güncel tutuyor ve çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları ve problemli bürokratik işlemleri pratik ve yılların deneyimi ile çözmek şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır.9ekim yabancı çalışma izinleri konusundaki hizmetlerini, relokasyon hizmetleri entegrasyonu dahilinde sunmaktadır.

Arayın firmanızda çalışacak veya çalışan yabancı expat yöneticilerine katacağımız artıları size anlatalım.

Some of Our Services

DMCA.com Protection Status
Our online professional representatives have worked with some of the world's largest brands. 9Ekim Customs Consultancy firm was established in 1989 as a sole proprietorship. In 1993, it started to serve as an official and licensed Customs Consultancy Limited Company under the Undersecretariat of Customs of the Republic of Turkey.
Copyright © 2021. All rights reserved. Terms and Conditions