Auto Repair, Paint, Restoration Import, Export in Turkey

Auto Repair, Paint, Restoration Import, Export in Turkey

Auto Repair, Paint, Restoration Import, Export in Turkey

Avrupa’da  , Amerika gibi yurt dışında  yaşayan  gurbetçilerimiz  veya ülkemizden  basta otokar firmasının ürettiği Land Rover Defender 110 gibi antika 4×4 araçları  satın alan yurt dışında yaşayan yabancı kişi ve yurt dışında 2.el araç ticareti ile iştigal eden şirketler Türkiye’de  otomobil parçası  ve işçilik restorasyon fiyatlarının ucuz olmasından  ve Türkiye’de kaliteli  işçilik verilmesinden dolayı otomobillerinin yeniden boyanması ,tamiri, aksesuar takılması ve  restorasyonu için Türkiye’de satın alıp  veya restorasyon yaptırmak için kardeş  firmamız are provided by www.9carlogistics.com vasıta ile   Türkiye’ye uluslararası araç nakliyesi  getirdikleri otomobillerini  , şirketimizin tavsiye ettiği bizzat uzun zamandır tanıdığımız profesyonel    Türk ustalara emanet ediyor.

Gurbetçiler ve yurt dışında ikamet eden yabancı firma ve kişiler araçlarının onarım ve bakımını, ilave aksesuar tercihlerini Türkiye’den yana kullanıyorlar.

Grup firmamız www.buydefender.com  dan dolayı  Türkiye’de otomobil boyama ,koltuk döşeme ,kaporta tamir ve yenileme  , oto elektrik ve bir çok aksesuar firmasını tanıdığımızdan ve çalıştığımızdan  araç restorasyonu  konusunda mevcut ihtiyaçlarınıza çözüm üreterek destek  oluyoruz. .

Firmamız diğer bölümü Buydefender  özellikle antika Land Rover Defender 110 konusu araçların  yenileme, restorasyon ve tadilatı konusunda sahip olduğu garaj  ve çözüm ortakları ile restorasyon konusunda gelecek talepleri karşılamak konusunda başarılı şekilde destek vermektedir. Türkiye’den ihracat için satın alınan veya Türkiye’ye tamir ve tadilat ve restorasyon için yurt dışından  gelen otomobilin  Türkiye gelişinde veya Türkiye’den ihracatı bölümünde kapı teslim lojistik çözümleri sunar.

Tüm Türkiye giriş ve çıkış  ön izinler ve aracın gümrüklenmesi ,araç ihracat faturasının ve ATR belgesinin tanzim edilmesi ,aracın depolanması ,yurt dışı milletlerarası nakliyesinin organize vb tüm lojistik süreçleri adınıza başarılı şekilde ve 32 deneyim ışığında yürütür.

Some of Our Services

DMCA.com Protection Status
Our online professional representatives have worked with some of the world's largest brands. 9Ekim Customs Consultancy firm was established in 1989 as a sole proprietorship. In 1993, it started to serve as an official and licensed Customs Consultancy Limited Company under the Undersecretariat of Customs of the Republic of Turkey.
Copyright © 2021. All rights reserved. Terms and Conditions