Oral and Written Customs Consultancy for Blue Plate Vehicle

Oral and Written Customs Consultancy for Blue Plate Vehicle

Oral and Written Customs Consultancy for Blue Plate Vehicle

Türkiye’de yaşamayı düşünen yabancı uyruklu kişisiniz ve yurt dışında bulunan mevcut aracınızı veya yurt dışından yeni bir aracı satın alıp Türkiye’de vergi ödemeden kullanmak istiyorsunuz.

  • Hangi şartlara sahip Yabancı kişiler Türkiye’de mavi plaka araç kullanabilir?

  • Taxfreecar araç satın aldığımda tarafıma çıkacak maliyetler nedir?

  • Kimler bu aracı kullanabilir?

  • Üniversitede yabancı öğrenciyim ve vergisiz araç satın almanın kuralları nelerdir?

  • Teminat nedir? nasıl en kolay teminat mektubu alırım?

  • 185 gün yurt dışında kalmadım vergisiz araç almanın alternatif yolu var mı ?

gibi bir çok sorunun karşılığını web sitemizde (Sıkça sorulan sorular )  bulamadınız ve ya bunları okumak istemiyor uzman bir kişi ile yüz yüze görüşüp sorularınızın karşılığını detaylı olarak bulmak istiyorsunuz ..

Böyle bir talebiniz varsa   Firmamızın yılda 400/500 vergisiz araç deneyimli Gümrük müşavirlerinden alacağınız randevu ve her yıl açıklanan Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Resmi Gümrük Danışmanlık liste tarifesi ücreti dahilinde sözlü veya mobil canlı bağlantı ile bu danışmanlık hizmetini alma şansınız mevcuttur.

Ayrıntılar için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin ve web ortamında hiçbir Gümrük müşavir kimliği olmayan kişilerin bilinçsizce, mesnetsiz yazdığı makalelerle kanıp mağdur olmayın…!

Some of Our Services

DMCA.com Protection Status
Our online professional representatives have worked with some of the world's largest brands. 9Ekim Customs Consultancy firm was established in 1989 as a sole proprietorship. In 1993, it started to serve as an official and licensed Customs Consultancy Limited Company under the Undersecretariat of Customs of the Republic of Turkey.
Copyright © 2021. All rights reserved. Terms and Conditions