Vehicle Repaint Rennovation in Turkey

Vehicle Repaint Rennovation in Turkey

Vehicle Repaint Rennovation in Turkey
26 October 2022

Avrupa’daki ve Amerika’daki  gurbetçiler veya Türkiyeden basta Land Rover Defender 110 gibi antika araç satın alan yurt dışında yaşayan  kişi ve firmalar Türkiye’de  parça ve işçilik ücretlerinin düşük olmasının ve Türkiyede iyi bir işçilik sunulmasından dolayı araçlarının restorasyonu için Türkiyede satın aldıkları veya restorasyon için firmamız are provided by www.9carlogistics.com ile  Türkiye’ye getirdikleri araçlarını, firmamızın önerdiği ve bizzat yıllardır çalıştığımız   Türk ustalara emanet ediyor.

Gurbetçiler ve yurt dışında ikamet eden yabancı firma ve kişiler araçlarının onarım ve bakımını, ilave aksesuar tercihlerini Türkiye’den yana kullanıyorlar.

Grup firmamız www.buydefender.com vasıtası ile Türkiyede araç boyama, döşeme, kaporta, elektrik ve bir çok aksesuar firmasını tanımakta olup bu konuda ki taleplerinizde çözüm üretip yardımcı olmaktayız .

Zira firmamız diğer bölümü www.buydefender.com   özellikle Land Rover Defender 110 konusunda ki bakım onarım ve tadilatı konusunda sahip olduğu garaj sayesinde ve çözüm ortakları ile başarılı şekilde destek vermektedir. Türkiye’den ihracat için satın alınan veya Türkiye’ye tamir ve tadilat ve restorasyon için gelen aracın Türkiye gelişinde veya Türkiyeden ihracatı bölümünde kapı teslim lojistik çözümleri sunar.

Some of Our Services

DMCA.com Protection Status
Our online professional representatives have worked with some of the world's largest brands. 9Ekim Customs Consultancy firm was established in 1989 as a sole proprietorship. In 1993, it started to serve as an official and licensed Customs Consultancy Limited Company under the Undersecretariat of Customs of the Republic of Turkey.
Copyright © 2021. All rights reserved. Terms and Conditions