Automobile Export Services from Turkey

Automobile Export Services from Turkey

Automobile Export Services from Turkey

Türkiye’de 25 yaş altı Antika statüsünde olan, başta Land Rover Defender gibi araçların fiyatları yurtdışı araç pazarları ile kıyaslandığında Türkiye’nin daha ucuz olduğu görülecektir.

Diğer tarafta Türkiye’de bazı dünya markaları araçlar    ( Honda, Fiat, VW Transporter, Mercedes Vito vb )  zaman zaman  oluşan  yabancı döviz dalgalanmaları sonucu, uygun ihracat fiyatları ile Dünyanın bir çok ülkesine Türkiye’den otomobil ihracatı gerçekleştirilmektedir.

Yurt dışından Türkiye’deki antika araç satışı yapan internet sitelerinden  ( www.sahibinden.com veya www.arabam.com ,www.buydefender.com vs ) beğenilerek satın alınan antika araçlar veya Türkiye’deki bayilerden ihracat yapılmak üzere vergisiz satın alınan sıfır km yeni araçları   yurt dışında talep edilen dünyanın her ülkesine ihracat işlemleri, ihracat gümrükleme ve Lojistik işlemlerini başarılı bir şeklide 32 yıllık firmamız garantisi ile yapmaktayız.

Some of Our Services

DMCA.com Protection Status
Our online professional representatives have worked with some of the world's largest brands. 9Ekim Customs Consultancy firm was established in 1989 as a sole proprietorship. In 1993, it started to serve as an official and licensed Customs Consultancy Limited Company under the Undersecretariat of Customs of the Republic of Turkey.
Copyright © 2021. All rights reserved. Terms and Conditions