Taxfree Car

All Brands
All Models
Location
MA License Plate Tax Free Vehicle Rights Inquiry!
It is not enough just to have a blue card or to be a foreigner to buy a vehicle with MA Plate (from foreign to foreigner)!
Aracımı Satmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
MA Plakalı aracınızı satmak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak detaylı bilgi alınız, şartlarınız uygun ise sitemize üye olup aracınızı ekleyiniz.

Trusted by Our Clients

Yüksek profilli ve güvenilir referanslarımız  sayesinde müşterilerimiz için hızlı, güvenilir ve son derece tatmin edici mavi plakalı araç tedarik edebiliriz. Çünkü biz profesyonel vergisiz araç tedarik hizmetiyle Türkiye de misafir araç konusunda ilk akla gelen bu konuda Lider olmuş, güvenilir marka adına sahibiz.

Trusted by Our Clients

Thanks to our referances from our high profile and credible previous clients, we have a huge degree of trust and brand name that is acquinted with fast, reliable and highly satisfying taxfreecar service for clients.

Türkiye'de ilk ve Tekiz

Türkiye’de 1993 yılından beri Resmi Gümrük Müşaviri olarak tax free car (vergisiz araba) ithalat ile tedariki, yabancıdan yabancıya araba satış ve alış , mavi plakalı araç kayıt gümrükleme vb. gibi 50 ye yakın kurumsal hizmetlerimiz ile rakipsiz olarak müşterilerimize konfor sunuyoruz.

Who can buy a tax-free vehicle?

Who cannot get a tax-free vehicle?

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated with our offer.

Our online professional representatives have worked with some of the world's largest brands. 9Ekim Customs Consultancy firm was established in 1989 as a sole proprietorship. In 1993, it started to serve as an official and licensed Customs Consultancy Limited Company under the Undersecretariat of Customs of the Republic of Turkey.
Copyright © 2021. All rights reserved.
Terms and Conditions
DMCA.com Protection Status
en_USEnglish