ÜYELİKLERİMİZ

Relokasyon, Nakliye ve Gümrükleme alanlarında üyeliklerimiz

Relokasyon Dernekleri:

EURA - Ful Yetki Üyesi
EURA - Ful Yetki Üyesi

9ekim Grubu EURA'nın Ful Yetki Üyesi olmaktan gurur duyuyor. EURA (European Relocation Association - Avrupa Relokasyon Derneği) Mayıs 1998 yılında Belçika'da (Brüksel) kurulmuş ve şu an 350 den fazla uluslararası relokasyon şirketleri üye listesinde yer alıyor. EURA çok profesyonel bir dernektir ve ayrıca dünyadaki relokasyon sektöründe en büyük şirketler tarafından tanılıyor ve sayılıyor.

https://www.eura-relocation.com/
Worldwide ERC Üyesi
Worldwide ERC Üyesi

Worldwide Employee Relocation Council (Dünya Yabancı Personel Relokasyon Kurulu) profesyonel işgücü yeniden yerleşme derneği, ABD yerel ve uluslararası çapta yabancı personel lojistiğin yönetimi, desteği ve takibi yapmaktadır. Worldwide ERC® 1964'te kurulup üyelerinin uluslararası lojistiği konusundaki sorunları gidermek amacı taşıyordu ve bugün 1200 den fazla uluslar arası şirketler ERC nin çatısı altında bulunuyor.
9ekim Worldwide ERC nin üyesidir, uzmanlık alanı - İstanbul'da ve bütün Türkiye'de Relokasyon Servislerinin Yönetimi.

https://www.worldwideerc.org/
AMSA - Uluslararası Üyesi
AMSA - Uluslararası Üyesi

American Moving & Storage Association (ABD Nakliye ve Depolama Derneği) 1936 kuruldu ve kar amaçlı olmayan bir ticari organizasyon olarak bilinir. AMSA da şu an 3200 den fazla üye vardır, aralarına sadece profesyonel ve kaliteli hizmet sunan uluslararası nakliye şirketleri kabul ediliyor.
Bizim şirketimiz AMSA nın üyeliği kazanıp Uluslararası Üyesi listesindedir.

https://www.amsa.gov.au/
İstanbul Ticaret Odası
İstanbul Ticaret Odası

Türkiye'de bütün özel kuruşların, operasyonları ile ilgili, resmi odalarında kayıtları olmak zorunda. Bu kayıtları yapmadan işlerine resmi olarak başlayamazlar. 9ekim Grubu 1995'te İstanbul Ticaret Odası'na kaydını yaptırarak resmi kuruluşunu ilan etti. İstanbul Ticaret Odası (İTO) Türkiyede en büyük devlete bağlı olmayan organizasyonlardan biridir. Ana amaçlarından biri Türkiye'de ki ekonomik gelişimi desteklemektir.

T.C. Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı
T.C. Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı

Türkiye'de gümrükleme işlemleri sadece gümrük müşavir lisansı olan şahıslari ve şirketleri yapabilir. 1995'te 9ekim Grubu Gümrük Müşavir Belgesini kazandı. 1 Ocak 1996 yılında Avrupa Topluluğu ile Türkiye arasında sağlanan Gümrük Birliği tesisi öngörülmüştür. Böylece Avrupa Birliği gümrükleme uygulamaları Türkiye'de de uygulanmaya başlamıştır.

https://www.ticaret.gov.tr/
İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği
İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği (İGMD) lisansli gümrük müşavirlerin birliği olmakla beraber uluslararası ticaretin, birçok sanayilerin, ithalat-ihracat aktivitelerinin gelişimini destekliyor. Devlete bağlı olan ve olmayan organizasyonları ve bir sürü uluslararası şirketleri tarafından sayılan, gümrük müşavirlik belgesine sahip olan şahıslardan biri bizim şirketimizin sahibi.

http://www.igmd.org.tr/
IPATA - Evcil Hayvan Taşıma
IPATA - Evcil Hayvan Taşıma

9Ekim, Uluslararası Evcil Hayvan Taşımak için kurulmuş olan IPATA üyesidir.
IPATA nın internet sitesine gitmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.ipata.org/
Kalite Belgemiz: İSO 9001:2008 Sertifika
Kalite Belgemiz: İSO 9001:2008 Sertifika

ISO, International Organization for Standardization ın kısa yazılışıdır ve Uluslararası Kalite Örgütü tarafından oluşturulmuş standartları temsil eder. ISO 9001 Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesidir.
9ekim Şirketler Grubu hizmet standartları ISO9001:2008 belgesi ile kalite güvencesi altına alınmıştır.

https://www.iso.org/home.html
Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz