ACİL! YABANCIYA (MAVİ KART) DEĞİŞENSİZ ORJİNAL 2002 A4 2.0 BNZ

Araç No: #18146 ( Yurt Dışı)
3500 €

Turing Teminat: 16000 ₺

İlana Bakan Sayısı: 326 Yayın Tarihi: 26.12.2018
Özellikler
  • AUDI A4
  • Km 182000
  • Model Yılı 2002
  • Yakıt Türü Benzin
  • Vites Tipi Yarı Otomatik
  • Renk Mavi
  • Kubik Kapasitesi 1998 cm³
  • Stok Durumu İkinci El
  • Araç Tipi Diğer Araç

Detaylar - Açıklama

BU ARAÇ SADECE YABANCIYA VEYA MAVİ KARTI OLANLARA SATILABİLİR. ARACIMDAN ÇOK MEMNUNUM. EŞİMİN ÜZERİNE ALMIŞTIM. ŞİMDİ ÇALIŞMADIĞI İÇİN SATMAK ZORUNDAYIM. YOKSA SATMAYA HİÇ NİYETİM YOKTU...:) ARACIMA YAPTIĞIM BAKIMLAR ŞUNLARDIR. OTOMATİK ŞANZUMAN KARTI VE YAĞI YENİ DEĞİŞMİŞTİR. OTOMATİKTE HİÇBİR SIKINTI YAŞATMAMAKTADIR. MOTOR VE YÜRÜYENİNDE HİÇ SORUN YOKTUR. TIK SES ÇIKARMAZ. YOLDA ASLA BIRAKMAZ. VİTES GEÇİŞ HİSSİ VE GERİ KAÇIRMA GİBİ SORUNLAR ASLA SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. İÇİNDE DEFORMASYON VS. YOKTUR. ESP, ABS, DİGİTAL KLİMA, ELKTRİKLİ YAN AYNALI VE AYARLANABİLİR DİREKSİYONLUDUR. KALERİFER PETEĞİ DEĞİŞMİŞ VE KLİMA BAKIMI YAPILMIŞTIR. AKÜSÜ YENİ ALINMIŞTIR. LASTİKLER YENİ ALINMIŞTIR. FULL BAKIM YAPILMIŞTIR. MODELLERİNİN AKSİNE KASET ÇALAR YERİNE ORİJİNAL CD ÇALARLIDIR. PARK İKAZ SİSTEMİ ÇALIŞIYOR. DAHA SAYAMADIĞIM ÖZELLİKLERİ VARDIR :) BAKMAK LAZIM! SADECE SİLECEKLERDE VE ARKA SAĞ CAM OTOMATİĞİ DEĞİŞMESİ LAZIM! ALICI O KADAR MASRAFI KALDIRSIN ARTIK! ARAÇ SINIFININ EN FULL EN DOLU MODELİDİR DİJİTAL KİLİMA ÇİFT YÖNLÜ ARACIN GÜNCEL PİYASA DEGERİ 40 - 50,000 TL OLUP ÇOK AVANTAJLI BİR ARAÇTIR ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN. GÜLE GÜLE KULLANSIN.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Burada önemli olan konu; Türkiye'de iakmet eden ve çalışan her yabancı uyruklunun araç alamayacağıdır.
Bunun koşullarını öğrenmek için tıklayınız. Eğer sorularınız olursa bizimle iletişime geçiniz.

Araç alma ve(ya) getirme hakkınız varsa, yurt dışı stoklarımızdaki araçlarımızda fiyatlara; sigorta, park ücreti ve Turing teminat bedeli ve defter bedeli hariç İstanbul kapı teslim fiyatlarıdır. Ortalama teslim süresi 30 iş günüdür. Türkiye Tescil ve Gümrük işlemleri ortalama 5 iş gündür. Farklı Renk ve Aksesuar opsiyonları,ve satın alınması düşünülen farklı marka yeni veya az kilometreli araçlar için bizimle öncelikle mail yolu ile irtibata geçmeniz rica olunur.

Satışa sunulan, 2.El ve az kilometreli araçlar, Almanya distribütörlerinde mevcut stoklarındaki premium selection araçlardır. Tüm araçlar garanti süreleri dahilinde uluslararası distribütör garantisi kapsamında olup Almanya orijinlidir. Firmamız Almanya stoklarında 1500 ve üzeri adette araç bulunmakta olup aynı zamanda yıllardan beri ortak olarak çalışılan güvenilir firmalar ile hizmet vermektedir.

Satın aldıkları araçları Türkiye'ye sürerek getirmek isteyen kişiler araçlarını Almanya Münih - Köln – Duesseldorf'da bulunan ofislerimizden, plaka ve ruhsatları adlarına tescil edilmiş yola çıkmaya hazır şekilde beklemeden de teslim alabilirler.

Turing teminat bedeli ve mavi plaka araba koşulları hakkında ayrıntılı bilgiye web sayfamız faydalı bilgilerde ulaşabilirsiniz.

İsteğe göre özel sipariş verilmesi durumunda ortalama teslim süresi 1 aydır.  Aracın adınıza ithal işlemleri 23 yıldan beri hizmette bulunan “9ekim Group Relocation“ firmasının garanti ve sorumluluğunda sağlanmaktadır.

Vergisiz araç alımı için gerekli olan çalışma izni konusunda firmamız ayrıca destek ve danışmanlık vermektedir. Firmamız kurumsal www.9ekim.com sitesini incelemeniz rica olunur. Referanslarımız, bağlı olduğumuz üyeliklerimiz ve 23 yıllık kurumsal geçmişimiz güvencenizdir. Firmamızda İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulur.

Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz