Lamborghini Urus Siparişleri Alınmaya Başlanmıştır

Mart 2019 Teslim edilmek üzere siparişler alınmaya başlanmıştır.

Taxfreecar by 9 Ekim Group güvencesi ile aracınıza sahip olabilirsiniz.Yapmanız gereken sadece konfigürasyon yapmak ve kişisel zevk ve ihtiyaçlarınıza göre aracınızı şekillendirmek. Doğuş Oto garantisi ile sahip olabileceğiniz Lamborghini Urus’a sahip olabilirsiniz.Lamborghini Urus, lüks, sportiflik ve performansın birleştiği dünyanın ilk Süper Spor aracıdır. Kusursuz tasarım zarafetiyle birlikte sınıfının en iyisi sürüş dinamikleri sunuyor.

Urus, çoklu ruhun şekil bulmuş halidir

Sportif, zarif ve off-road, ve hatta çeşitli ihtiyaçlara dönük günlük sürüş için uygundur. Şaşırtıcı derecede farklı motor sesi, yüksek performansla birleştiğinde, Lamborghini Urus’u ancak o zaman anlayabilirsiniz.

Lamborghini Urus, V8 bi-turbo motorunu, SUV pazarındaki en iyi ağırlık / güç oranı olan 478 kW / 650 HP maksimum güç çıkışıyla birleştiriyor. Bu nedenle, Urus’un performans seviyesi rakipsizdir. 8-vitesli otomatik şanzıman, aktif tork vektörü ile sürekli 4 tekerlekten çekiş sistemi ile birlikte, sürücünün her fırsatta ve her durumda istisnai bir şekilde performans göstermesini sağlar. Şehirde, yarış pistinde, karlı bir dağda, çakıllı köy yollarında veya çölde Urus'un tadını çıkarabilirsiniz. Tork esas olarak arka aksa yönlendirilir, böylece genel dinamik davranış spor yönelimli olur.

Konfigürasyon ve donanım seçenekleri için Lamborghini Urus Resmi Web Sitesi:
Bizden Haberdar Olmak İçin E-Bülten Üyesi Olabilirsiniz