• TAXFREECAR (YABANCIDAN YABANCIYA MAVİ PLAKA) ALIŞ
  • HİZMETLERİMİZ
  • TAXFREE ALIŞ
  • ARAÇLAR
  • SİGORTA
  • ULUSLARARASI ARAÇ NAKLİYE
  • HİZMETLERİMİZ
  • ARAÇ ARAŞTIR
  • HAKKIMIZDA
  • TAXFREE ALIŞ

Taxfreecar® almak için doğru yerdesiniz!


Türkiye’de çalışma izni olan yabancılar, yabancı uyruklu öğrenciler, Türkiye’ye yerleşmiş yabancı emekliler, diplomatik kişi ya da kuruluşlar… Yüzlerce yabancı uyruklu kişi bugüne kadar firmamız aracılığıyla, ithalat aşamasında herhangi bir vergi ödemeden, taxfreecar® şeklinde sorunsuz ve güvenli şekilde 2.el ve yeni araç sahibi oldu.

Taxfreecar® konusunda tam kapsamlı, profesyonel ve kurumsal hizmet konusunda Türkiye’de ilk ve hâlâ tek olan firmamız, eşgüdümlü ve işbirliği içinde çalışan grup firmalarının desteği ile A’dan Z’ye lojistik hizmet sunmaktadır.
 
Avrupa’dan sipariş edilerek müşteri adına ithal edilen araçlar, firmamızın Avrupa sorumluları tarafından kontrol edilir ve onay raporları alındıktan sonra ithalat gerçekleşir. 21 yıllık geçmişimiz boyunca firmamızdan sipariş kanalıyla araç alan bazı müşterilerimize ait bilgilere REFERANSLAR sayfasından ulaşabilirsiniz.Detaylı mastar referanslarımız ayrıca müşteri temsilcilerimiz tarafından yüz yüze görüşmede sunum halinde sunulmaktadır.
 
 
Online galerilerimizde gönlünüze göre bir araç mutlaka vardır!

2000 yılında yabancıdan yabancıya Taxfreecar® satışı için kurulan sitemizde, Türkiye ve Avrupa’daki stoklarda bulunan tüm araçların bilgilerine ulaşabilir, stoklarının güncel durumunu site üzerinden izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizi düzenli olarak ziyaret edip satıştaki araçları kontrol etmek. Ana sayfadan ulaşabileceğiniz DETAYLI ARAÇ ARA ve MARKAYA GÖRE ARAÇ ARA bölümlerinde duyurulan araçları online satın almak mümkündür. Araç listesi gün aşırı güncellenir, talep halinde güncellemeler site üyelerine mailing yolu ile düzenli olarak duyulur.

Aradığım aracı stoklarda bulamadım ne yapmalıyım? Almanya’dan Adıma Talep doğrultusunda Araç ithalatı ..

Sitemizde yayınlanan satılık araçlar içinde bulamadığınız araçlar için firmamız ile irtibata geçerek talep ettiğiniz aracın özelliklerini bildirmeniz yeterlidir.( Arac marka, model,yıl,dış renk ,iç renk ,km ,talep edilen Extra aksesuar vb ) Aradığınız ve talep ettiğiniz araç Almanya bayilerimiz aracılığı ile araştırılıp size seçenekler sunulur. Talep ettiğiniz ve sitenin temin ettiği ya da önerdiği araç yurtdışı stoklarından temin edilen bir araç ise sizin adına Almanya’dan ihracat faturası kesilerek İstanbul merkezince düzenlenen sözleşme garantisi dâhilinde10-15 işgününde adresinize teslim edilir. Şayet talep ve ettiğiniz araç tarafınıza konfigre edilerek Ana fabrikadan size özel imal edilecek kullanılmamış sıfır araç ise bu durumda araç talebiniz doğrultusunda konfigre edilerek adınıza Ana fabrikaya sipariş verilir. Aracın marka ve modeline göre sıfır araçlarda özel sipariş ile konfigre edilmiş araçların teslim süreleri ortalama 4 aydır.
 
 
Bugüne kadar Türkiye’deki birçok yabancı sermayeli firma yöneticisi ve yabancı sporcu araçlarını ( yeni veya az kullanılmış ) firmamız uzmanlığı sayesinde sorunsuz ve güvenle temin etti:
 
 
Efes Pilsen, Coca Cola, Citi Bank, Deutsche Bank, Bayer, Nova Nordisk, İngiliz Konsolosluğu, USA Konsolosluk, Suudi Arabistan Konsolosluğu, NATO, Levis ,Galatasaray,Fenerbahce,Basakşehir,Beşiktaş gibi uluslararası firma ve spor kulübü ile Türkiye’de yaşayan birçok yabancı uyruklu şahıs firmamızın Taxfreecar® alım ,satım, adlarına özel Almanya’dan özel sipariş ile araç ithalat, gümrük ve lojistik hizmetlerinden yararlandı.

Bugüne kadar Türkiyedeki birçok yabancı sermayeli firma yöneticilerinin araçlarını firmamız uzmanlığı sayesinde sorunsuz ve güvenle temin etti:

Efes Pilsen, Coca Cola, Citi Bank, Deutsche Bank, Bayer, Nova Nordisk, İngiliz Konsolosluğu, USA Konsolosluk, Suudi Arabistan Konsolosluğu, NATO, Levis gibi uluslarası firma ve kuruluşlar ile Türkiye’de yaşayan birçok yabancı uyruklu şahıs firmamızın Taxfreecar® ithalat, gümrük ve lojistik hizmetlerinden yararlandı.

Ben daha özel bir araç istiyorum!Almanyadan özel sipariş ile LÜX araç ithalatı..( Bentley, Lamborghini,Maserati,vb )

Özel bir araç; örneğin Ferrari, Porsche, Bentley, Maserati spor otomobil ya da diğer lüks araçlardan birini almak istiyorsanız ve taxfreecar.net stoklarında bulamadıysanız, Almanya’daki Uzman Araç Alış Kadromuz devreye girerek, talep ettiğiniz aracı en uygun şartlarda Almanya’da bulunan ilgili markalı aracın Ana bayilerinden temin eder. Talep halinde ( araç kullanılmış ise ) Almanya’daki profesyonel Expertiz firmalarında ilgili aracın expertiz işlemlerini yapar ve ilgili aracı kendi Sizin adınıza satın alarak Almanya’dan ihracat faturası kesilerek İstanbul merkezince düzenlenen sözleşme garantisi dâhilinde adresinize teslim eder. Avrupa stoklarından seçilerek sözleşme dâhilinde satın alınan araçların teslimat süresi 10-15 işgünüdür. Firmamız bugüne kadar Türkiye’deki birçok yabancı sporcu ve yabancı sermayeli firmanın yöneticilerinin araçlarını bu yolla temin etmiştir. Talep halinde özel sipariş yolu ile tarafımızdan araç satın almış kişi ve kuruluşların web sayfamız referanslar haricindeki ana referanslar yüz yüze görüşmede sunulmaktadır.( Müşteri Gizliliği hükmü çerçevesinde ) Şayet talep ve ettiğiniz araç tarafınızca konfigre edilerek Ana fabrikadan size özel imal edilecek kullanılmamış sıfır araç ise bu durumda araç talebiniz doğrultusunda oluşturularak adınıza Ana fabrikaya sipariş verilir. Aracın marka ve modeline göre sıfır araçlarda özel sipariş ile konfigre edilmiş sıfır araçların teslim süreleri ortalama 4 aydır.Bazı özel modellerde 1 yıllı bulmaktadır .( Maserati,Bentley ,Lamborghini vb )

Öncelikle Türkiye ve Avrupa stoklarımızda istediğiniz aracı sitemizin DETAYLI ARAÇ ARAMA fonksiyonları kullanarak aramanızı öneririz. Buradan bir sonuç alamazsanız bizimle temasa geçerek sizin için özel bir araç seçeneğimizi kullanabilirsiniz.
 

Kendi olanaklarınızla Almanya’dan Temin Edilen Taxfreecar Aracın Alış Hizmeti…


Almanya’dan kendi olanakları dâhilinde Almanya’daki Araç satıcılarından, Otomobil bayilerinden internet ortamında araştırarak, beğendikleri Araçları satın almak isteyip Türkiye’de taxfreecar şeklinde kullanmak isteyen yabancı kişilerin araçların adına ilgili kurumdan satın alınması, aracın kaza ve hasar Expertizliğinin yapılması, Satın alınacak araç firmasının Güvenirliğinin ve kurumsallığının ön araştırması, satın alınacak araçta KDV varsa iade alınması, Araç alımı konusunda satıcı ve alıcı arasında Almanca tercümanlık ve 24 yıllık taxfreecar deneyimlerinin paylaşılarak adınıza güvenle kapıdan kapıya Araç lojistiği sistemi dahilinde verilmektedir. ( Türkiye ilk ve tek ) Diğer ülkelerden oluşacak talep için lütfen satış danışmanlarından bilgi alınız.