• TAXFREECAR (YABANCIDAN YABANCIYA MAVİ PLAKA) ALIŞ
  • HİZMETLERİMİZ
  • TAXFREE ALIŞ
  • ARAÇLAR
  • SİGORTA
  • ULUSLARARASI ARAÇ NAKLİYE
  • HİZMETLERİMİZ
  • ARAÇ ARAŞTIR
  • HAKKIMIZDA
  • TAXFREE ALIŞ

Jaguar

TAX FREE LAND ROVER & JAGUAR SATIŞ

Firmamız 9ekim Group, Almanya Köln de bulunan Resmi LAND ROVER ve JAGUAR ana bayisi çözüm ortakları ile yeni ( sıfır ) ve kullanılmış Land Rover Marka araçları Türkiye ye ve Dünyanın her noktasına satışını gerçekleştirmektedir.

 

Firmamızdan her zaman istediğiniz renk ve donanımda yeni ve 2.el, stokta araç temin etmeniz mümkün olup arzunuz dâhilinde yapacağınız özel konfigürasyon ile hayalinizde Range Rover veya Jaguara ,Tax Free Car statüsünde hızlı bir şekilde bizimle kavuşmanız mümkündür.

 

24 Yıllık kurumsal firmamız güvencesi ile hayalinizdeki Land Rover a veya Jaguara hızlı ve güvenle sahip olun. Diplomatik & Elçilik özel satışlarımız bulunmakta olup,

 

Firmamız stoklarında her daim 500 e yakın araç bulunmaktadır.

 

Land Rover ve Jaguar hakkında Detaylı bilgi ve talepleriniz için Almanca, İngilizce, Fransızca, Arapca,Azerice,Türkce bilen uzman satış personelimiz size hizmet vermekten mutluluk duyar.

 

GÜNCEL 2016 JAGUAR MODELLERİ

Jaguar XE

Jaguar XE

Jaguar XE Jaguar markasının özel karakteristiklerini birleştirir - heyecan verici tasarım, aerodinamik stil ve çığır açan teknolojikler ile ekonomik sportif performans.

Jaguar XF

Jaguar XF

Zarif, dinamik ve ilerici Jaguar XF lüks sedan benzersiz konforu ile spor otomobilin etkileyici performansını birleştiriyor.

Jaguar XF Sportbrake

Jaguar XF Sportbrake

Jaguar XF Spor Fren turbo şarjlı güç ve dayanılmaz tarzı ile spor otomobilin ruhun birleşmesidir. Üstün dizel performans ve yakıt verimliliği dengesi.

Jaguar XJ

Jaguar XJ

Jaguar XJ her açıdan, çağdaş tasarım, lüks ve nefes kesen performansı muhteşem bir harmanı içinde bir çığır açmıştır. O hareketin tutkusudur.

Jaguar F-TYPE

Jaguar F-TYPE

Darbe-hızlanması, saf Jaguar spor otomobil. Performans arttırıcı teknolojiler ve ince ayar yapısal dinamikleri iyi denetim ve nefes kesen bir sürüş sağlar.

Jaguar F-TYPE COUPÉ

Jaguar F-TYPE COUPÉ

Gerçek bir spor otomobil performansı, doğrudan duyarlı yol tutuşu ve eşsiz tasarımını keşfedin: F-TİPİ Coupé benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

Jaguar R

Jaguar R

Hızlı şeritte hayatın tadını çıkarın. Yeni XFR,XKR ve XKR-S ayırt edici öz-farkındalık,çarpıcı sürüş dinamikleri ve atletik performansı yayarlar.

Jaguar R

Jaguar F Pace

Hızlı şeritte hayatın tadını çıkarın. Yeni Jaguar F Pace'in ayırt edici öz-farkındalık,çarpıcı sürüş dinamikleri ve atletik performansı yayarlar.