• TAXFREECAR (YABANCIDAN YABANCIYA MAVİ PLAKA) ALIŞ
  • HİZMETLERİMİZ
  • TAXFREE ALIŞ
  • ARAÇLAR
  • SİGORTA
  • ULUSLARARASI ARAÇ NAKLİYE
  • HİZMETLERİMİZ
  • ARAÇ ARAŞTIR
  • HAKKIMIZDA
  • TAXFREE ALIŞ

ALMANYA’DAN KENDİ OLANAKLARI DÂHİLİNDE SECİLMİŞ ARACIN TÜRKİYEYE KAPIDAN KAPIYA TAXFREECAR LOJİSTİĞİ ( Kullanılmış )

YURTDIŞINDA BULUNAN ARACIN FİRMAMIZ TARAFINDAN İTHALATI

 

 

1- Müşteri Almanya’daki Ana Bayilerin web sitelerinden satın almak istediği aracını kendisi seçer. (www.bmw.de veya www.mercedes.de vb) ve ilgili web sitelerinden beğenerek seçtiği araçların linklerini 9ekim’e gönderir. (En fazla 10 araç ile sınırlıdır.)

 

 

 

Müşteri Almanya’daki Ana Bayilerin web sitelerinden satın almak istediği aracını kendisi seçer..( www.bmw.de veya www.mercedes.de vb ) ve ilgili web sitelerinden beğenerek seçtiği araçların linklerini 9ekim’e gönderir.( en fazla 10 araç ile sınırlıdır )

2- 9ekim müşteri tarafından seçilmiş bulunan (en fazla 10 araç) araçların sahip olduğu firma bayilerinin güvenirliği, aracın ihracata uygun olup olmadığını, aracın ön durumunu (kaza, vuruk, boya, test aracı vb) bulunan aracın Türkiye Pazar ve servis durumu gibi birçok kıstas dâhilinde 24 yıllık otomobil ithalatı deneyimini müşterinin kendi olanakları dâhilinde bulduğu araç üzerinde uygular ve seçtiği araçlardan filtre ederek hangi aracı seçmesi gerektiği yönünde deneyim ve bilgilerini paylaşır.

9ekim müşteri tarafından seçilmiş bulunan ( en fazla 10 araç )  olan araçların sahip olduğu firma bayilerinin güvenirliği, aracın ihracata uygun olup olmadığını, aracın ön durumunu ( kaza, vuruk, boya, test aracı vb ) ,bulunan aracın Türkiye Pazar ve servis durumu gibi birçok kıstas dâhilinde 24 yıllık otomobil ithalatı deneyimini müşterinin kendi olanakları dâhilinde bulduğu araç üzerinde uygular ve seçtiği araçlardan filtre ederek hangi aracı seçmesi gerektiği yönünde deneyim ve bilgilerini paylaşır.

3- Filtre edilmiş olan otomobil talep halinde Almanya da bulunan profesyonel Expertiz firmalarınca (ücret dahilinde) kaza, hasar durumu kontrol ettirilir. Müşteri tarafından Uygun görülmesi durumunda hem alıcıyı hem satıcıyı geniş kapsamlı koruyan hukuki komisyon ve lojistik sözleşmesini düzenler ve müşteriden ön kaparo alır.

Filtre edilmiş olan otomobil talep halinde Almanya da bulunan profesyonel Expertiz firmalarınca ( ücret dahilinde ) kaza, hasar durumu kontrol ettirilir. Müşteri tarafından Uygun görülmesi durumunda hem alıcıyı hem satıcıyı geniş kapsamlı koruyan hukuki komisyon ve lojistik sözleşmesini düzenler ve müşteriden ön kaparo alır.

4- 9ekim Almanya’daki bayiden temin ettiği aracı rezerv eder, 9ekim Almanya'da bulunan ve onay gören aracı müşteri adına rezerv eder.

9ekim Almanya’daki bayiden temin ettiği aracı rezerv eder, 9ekim Almanya da bulunan ve onay gören aracı müşteri adına rezerv eder.

5- Müşteri ile Almanya’da bulunan araç bayi arasında oluşan ve oluşacak tüm kâğıt, sözleşme işlemlerinde destek olur. Alıcı ve satıcı arasındaki sözleşmeleri düzenler ve kontrol eder.

Müşteri ile Almanya’da bulunan araç bayi arasında oluşan ve oluşacak tüm kâğıt, sözleşme işlemlerinde destek olur. Alıcı ve satıcı arasındaki sözleşmeleri düzenler ve kontrol eder...

6- Almanya’daki bayiye müşteri aracın bedelini öder. Kendi olanakları ile temin ettiği aracı rezerv eder, aracı ilgili bayiden Almanya’daki kendi firması adına/müşteri adına direkt satın alır.

Almanya’daki bayiye müşteri aracın bedelini öder. Kendi olanakları ile temin ettiği aracı rezerv eder, aracı ilgili bayiden Almanya’daki kendi firması adına /müşteri adına direkt satın alır.

7- Araç müşteri adına Almanya’dan –Türkiye’ ye sadece otomobil taşıyan TIR ile ihraç edilir.

Araç müşteri adına Almanya’dan –Türkiye’ ye sadece otomobil taşıyan TIR ile ihraç edilir.

8- Türkiye'ye ortalama 10 günden sonra getirilen aracın, Türkiye'deki müşterinin adına mavi plaka kayıt ve tescil işlemleri bitirilir. (3 gün)

Türkiye ye varış süresi ortalama 10 gün den sonra Türkiye müşteri adına mavi plaka kayıt ve tescil işlemleri bitirilir.( 3 gün ) .

9- MC, MA Harf grubu alan trafik plakası ile Taxfreecar araç müşteriye teslim edilir.

 MC,MA Harf grubu alan trafik plakası ile Taxfreecar Araç müşteriye teslim edilir.